Про депутатські запити


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Дванадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 23.12.2016. № 424-12/2016
м. Івано-Франківськ

 

Про депутатські запити

 

Відповідно до статей 43, 49 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 21, 22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, Регламенту обласної ради сьомого демократичного скликання обласна рада

вирішила:

1. Підтримати депутатські запити згідно з додатком.

2. Депутатські запити спрямувати за належністю голові обласної ради, голові обласної державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, керівникам підприємств, установ і організацій області.

  1. Відповіді на запити надати обласній раді та депутатам у місячний термін.

 

 

Голова обласної ради                                                                         Олександр Сич

 

 

 

Додаток
до рішення обласної ради
від 23.12.2016. № 424-12/2016

 

ПЕРЕЛІК ДЕПУТАТСЬКИХ ЗАПИТІВ

 

  1. Депутатський запит Михайла Іваночка до голови обласної державної адміністрації О. Гончарука, голови обласної ради О. Сича та начальника Служби автомобільних доріг в області В. Буджака – щодо виділення коштів на ремонт відрізка дороги Надвірна-Ланчин і аварійного моста в с. Красна Надвірнянського району.

 

  1. Депутатський запит Михайла Іваночка до голови обласної державної адміністрації О. Гончарука та голови обласної ради О. Сича – щодо виділення коштів на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я та освіти Надвірнянського району.

 

  1. Депутатський запит Галини Макоти до начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області В. Шкутова – щодо повернення громадянину Юзьківу З.М. незаконно утримуваного транспортного засобу в Долинському відділенні поліції Калуського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області.

 

  1. Депутатський запит Богдана Станіславського до голови обласної ради О. Сича та голови обласної державної адміністрації О. Гончарука – щодо виділення коштів на підготовку проектно-кошторисної документації та добудову і реконструкцію ДНЗ “Дзвіночок” у селищі Обертин Тлумацького району.

 

  1. Депутатський запит Богдана Станіславського до голови обласної державної адміністрації О. Гончарука – щодо виділення коштів на заміну вікон в Обертинській ЗОШ І-ІІІ ступенів Тлумацького району.

 

  1. Депутатський запит Богдана Станіславського до голови обласної ради О. Сича та голови обласної державної адміністрації О. Гончарука – щодо внесення до переліку об’єктів, які будуть фінансуватись у 2017 році за кошти обласного бюджету, та проведення ремонтно-відновлювальних робіт (капітального ремонту) дорожнього покриття в межах села Гарасимів Тлумацького району.

 

  1. Депутатський запит Миколи Палійчука, Василя Озоровича, Андрія Мироняка, Андрія Марійчина до голови Правління ПАТ “Прикарпаттяобленерго” О. Бубена – щодо вжиття заходів з покращення електропостачання у будинках жителів уч. Чертина та Погари в с. Вороненко Яблуницької сільської ради Яремчанської міської ради Івано-Франківської області.

 

  1. Депутатський запит Сергія Федорціва до голови обласної державної адміністрації О. Гончарука – щодо зловживання правами землекористувача Головним управлінням Держгеокадастру в Івано-Франківській області за адресою: вул. Максимовича, 10, м. Івано-Франківськ.

 

  1. Депутатський запит Сергія Федорціва до голови обласної державної адміністрації О. Гончарука – щодо ненадання відповіді на депутатське звернення Управлінням державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області

 

 

Начальник організаційного відділу
виконавчого апарату обласної ради –
заступник керуючого справами
обласної ради                                                                                    Любов Романів

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]