Про звіт генерального директора Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського Ткачук Я. Ю.


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Тринадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 24.03.2017. № 452-13/2017
м. Івано-Франківськ

 

Про звіт генерального директора
Національного музею народного
мистецтва Гуцульщини та Покуття
імені Й. Кобринського Ткачук Я. Ю.

 

              Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 10.06.2016. № 205-5/2016, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 18.03.2016. № 121-4/2016, обласна рада

вирішила:

  1. Звіт генерального директора Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського Ткачук Я. Ю. про роботу взяти до уваги.

  2. Визнати роботу генерального директора Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського Ткачук Я. Ю. задовільною.

  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова (Ю. Черневий).

 

Голова обласної ради                                                                   Олександр Сич

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]