Про звіт головного лікаря обласного дитячого санаторію “Ясень” імені Митрополита Андрея Шептицького


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання
(Дев
ятнадцята сесія)

РІШЕННЯ

 

від 08.12.2017. № 699-19/2017
м. Івано-Франківськ

 

Про звіт головного лікаря
обласного
дитячого санаторію
“Ясень”
імені Митрополита
Андрея Шептицького

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 10.06.2016. № 205-5/2016, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 18.03.2016. № 121-4/2016, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, заслухавши звіт головного лікаря  обласного дитячого санаторію “Ясень” імені Митрополита Андрея Шептицького З. Васильківа, обласна рада

вирішила: 

  1. Звіт головного лікаря обласного дитячого санаторію “Ясень” імені Митрополита Андрея Шептицького З. Васильківа взяти до уваги.
  2. Роботу головного лікаря обласного дитячого санаторію “Ясень” імені Митрополита Андрея Шептицького З. Васильківа визнати задовільною.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (М. Піцуряк).

 

 

Голова обласної ради                                                                            Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]