Про звіт начальника обласного комунального підприємства “Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації”


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання
(Двадцять друга сесія)

РІШЕННЯ

від 22.06.2018 № 894-22/2018
м. Івано-Франківськ

 

 Про звіт начальника обласного
комунального підприємства
“Івано-Франківське обласне
бюро технічної інвентаризації”

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 10.06.2016. № 205-5/2016, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 18.03.2016. № 121-4/2016, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу, заслухавши звіт начальника обласного комунального підприємства “Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації” В. Бегея, обласна рада

вирішила:

  1. Звіт начальника обласного комунального підприємства “Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації” В. Бегея взяти до уваги.
  2. Роботу начальника обласного комунального підприємства “Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації” В. Бегея визнати задовільною.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія та постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу (О. Дзеса).

 

 

Голова обласної ради                                                                          Олександр Сич

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]