Про надання повноважень орендодавця Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театру імені Івана Франка


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Шістнадцята сесія)

РІШЕННЯ

 

від 30.06.2017. № 555-16/2017
м. Івано-Франківськ

Про надання повноважень
орендодавця Івано-Франківському
академічному обласному українському
музично-драматичному театру
імені Івана Франка

 Відповідно до статей 43 і 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 10.06.2016. № 207-5/2016, враховуючи клопотання Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка від 21.02.2017 року № 45-03-01, обласна рада

вирішила:

  1. Надати Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театру імені Івана Франка повноваження орендодавця тривалістю на 3 (три) роки при передачі в оренду приміщень на короткий строк (не більше п’яти днів та без права продовження строку дії договору оренди) на вул. Незалежності, 42 у м. Івано-Франківську.

При передачі в оренду приміщень неухильно дотримуватись вимог рішень обласної ради з питань оренди майна.

  1. Кошти, отримані від оренди приміщень Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка, після відрахування до державного бюджету податку на додану вартість, залишаються на рахунку балансоутримувача та спрямовуються для належного утримання нерухомого майна (проведення поточних та капітальних ремонтів), зміцнення матеріально-технічної бази, а у разі наявної заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги – на її погашення.
  2. Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театру імені Івана Франка (Р. Держипільський) щоквартально інформувати обласну раду та управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації про надходження та використання коштів від оренди приміщень.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія та постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу (О. Дзеса).

 

Голова обласної ради                                                                          Олександр Сич

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]