Про оплату за навчання депутатів та осіб, які перебувають у кадровому резерві органів місцевого самоврядування


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Шістнадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 30.06.2017. № 567-16/2017
м. Івано-Франківськ

 

Про оплату за навчання депутатів
та осіб, які перебувають у
кадровому резерві органів
місцевого самоврядування

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення обласної ради від 09.12.2016. № 354-11/2016 “Про навчання депутатів та осіб, які перебувають у кадровому резерві органів місцевого самоврядування”, на виконання п. 6.15. Підпрограми “Обмін досвідом та сприяння розвитку місцевого самоврядування” Програми розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки, обласна рада

вирішила:

  1. Виконавчому апарату обласної ради проводити оплату за навчання депутатів та осіб, які перебувають у кадровому резерві органів місцевого самоврядування, що були направлені на навчання у 2016 році до Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”, освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, за рахунок коштів, передбачених на відповідний бюджетний рік до 2019 року в обсязі 42390 гривень щорічно, відповідно до актів про надані послуги.
  2. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації враховувати бюджетні запити Івано-Франківської обласної ради на виділення коштів для реалізації зазначеного заходу Програми розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки, виходячи з можливостей дохідної частини обласного бюджету.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань регіональної політики, децентралізації та розвитку місцевого самоврядування (В. Мельничук).

 

 

Голова обласної ради                                                                        Олександр Сич

 

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]