Про оренду нерухомого майна у 2016 році


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(П’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 10.06.2016. № 208-5/2016
м. Івано-Франківськ

 

Про оренду нерухомого
майна у 2016 році

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 10 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, прикінцевих положень Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік”, зважаючи на ситуацію, що склалася в економіці України та з метою підтримки суб’єктів підприємницької діяльності, враховуючи тенденцію до збільшення випадків повернення орендарями нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у зв’язку з їх неспроможністю сплачувати орендну плату, що приводить до значних втрат обласного бюджету, обласна рада

вирішила:

  1. Встановити на 2016 рік:

– для договорів оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що діяли на 31.12.2015 року, розмір місячної орендної плати на рівні грудня 2015 року;

– для договорів оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, укладених у 2016 році, що індексація орендної плати не проводиться з дати укладення договору по 31.12.2016 року.

 

  1. Управлінню об’єктами спільної власності територіальних громад області (В.Даниш) внести відповідні зміни до договорів оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В.Гладія та постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу (О.Дзеса).

 

Голова обласної ради                                                                   Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]