Про оренду приміщень адміністративних будівель на вул. Грушевського, 21, вул. Незалежності, 46, вул. Василіянок, 62а у м. Івано-Франківську


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(П’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 10.06.2016. № 198-5/2016
м. Івано-Франківськ

 

Про оренду приміщень
адміністративних будівель
на вул. Грушевського, 21,
вул. Незалежності, 46,
вул. Василіянок, 62а
у м. Івано-Франківську

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та статті 5 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, з метою ефективного використання нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області обласна рада

вирішила:

  1. Надати дозвіл на три роки комунальному підприємству Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна на передачу в користування на короткий строк (не більше п’яти днів) приміщень адміністративних будівель на вул. Грушевського, 21, вул. Незалежності, 46, вул. Василіянок, 62а у м. Івано-Франківську.

Передачу в користування приміщень здійснювати у відповідності до вимог рішень обласної ради з питань оренди майна.

  1. Дозволити комунальному підприємству Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна спрямовувати доходи від такого користування для належного утримання нерухомого майна, проведення поточних та капітальних ремонтів, зміцнення матеріально-технічної бази, а у разі наявної заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги – на її погашення.

Про використання коштів щоквартально інформувати обласну раду, постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу та наглядову раду комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого та середнього бізнесу (О. Дзеса).

 

 

Голова обласної ради                                                                     Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]