Про оренду у 2018 році нерухомого майна на вул. Сірика, 1а у м. Надвірній


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Двадцять друга сесія)

РІШЕННЯ

від 22.06.2018. № 889-22/2018
м. Івано-Франківськ

 

Про оренду у 2018 році нерухомого
майна на вул. Сірика, 1а у м. Надвірній

 

Керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 21 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, враховуючи здійснення за власний кошт ремонтних робіт окремими орендарями нерухомого майна на вул. Сірика,1а у м. Надвірній, що дозволили зберегти та покращити стан нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, лист Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради від 28.03.2018.
№ 128/01-07, обласна рада

вирішила:

  1. Встановити, що у 2018 році орендарям нерухомого майна Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради на вул. Сірика,1а у м. Надвірній до орендної ставки застосовується коефіцієнт 0,7.

У зв’язку з цим, управлінню об’єктами спільної власності територіальних громад області (В.Даниш) внести відповідні зміни до діючих договорів оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, укладених з орендарями, визначеними у додатку.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія та постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу (О. Дзеса).

 

 

Голова обласної ради                                                                   Олександр Сич

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]