Про погодження надання товариству з обмеженою відповідальністю “Кердін Груп” у користування ділянки надр


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Двадцять шоста сесія)

РІШЕННЯ

від 07.12.2018. № 1015-26/2018
м. Івано-Франківськ

 

Про погодження надання
товариству з обмеженою
відповідальністю “Кердін Груп”
у користування ділянки надр

 

Розглянувши лист Державної служби геології та надр України від 26.10.2018.              № 21557/03/12-18 про надання погодження щодо отримання товариством з обмеженою відповідальністю “Кердін Груп” спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) нафти, газу, розчиненого у нафті                   Південно-Делятинської площі, розташованої на території Надвірнянського району Івано-Франківської області, а також додані документи, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 91, 16 Кодексу України “Про надра”, Порядком надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України                                    від 30 травня 2011 року № 615, обласна рада

вирішила:

  1. Погодити надання товариству з обмеженою відповідальністю “Кердін Груп” у користування ділянки надр з метою геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) нафти, газу, розчиненого у нафті Південно-Делятинської площі, розташованої на території Надвірнянського району Івано-Франківської області.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради С. Басараба і постійну комісію обласної ради з питань екології та раціонального природокористування (А. Левкович).

 

Голова обласної ради                                                                         Олександр Сич

 

 

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]