Про погодження надання товариству з обмеженою відповідальністю “ГАЗ-ІНВЕСТ АКТИВ” у користування ділянки надр


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Двадцять шоста сесія)

РІШЕННЯ

 

від 21.12.2018. № 1040-26/2018
м. Івано-Франківськ

 

Про погодження надання
товариству з обмеженою
відповідальністю
“ГАЗ-ІНВЕСТ АКТИВ”
у користування ділянки надр

 

Розглянувши лист Державної служби геології та надр України від 06.12.2018. № 24596/03/12-18 з приводу надання погодження щодо отримання товариством з обмеженою відповідальністю “ГАЗ-ІНВЕСТ АКТИВ” спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) газу природного, конденсату, нафти Небилівської площі, розташованої на території Рожнятівського та Богородчанського районів Івано-Франківської області, а також додані документи, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 91, 16 Кодексу України “Про надра”, Порядком надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 2011 року № 615, обласна рада

вирішила:

  1. Погодити надання товариству з обмеженою відповідальністю “ГАЗ-ІНВЕСТ АКТИВ” у користування ділянки надр з метою геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) газу природного, конденсату, нафти Небилівської площі, розташованої на території Рожнятівського та Богородчанського районів Івано-Франківської області.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради С. Басараба і постійну комісію обласної ради з питань екології та раціонального природокористування (А. Левкович).

Голова обласної ради                                                                         Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]