Про погодження призначення директора Івано-Франківського обласного дитячо-юнацького пластового центру Івано-Франківської обласної ради


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Двадцять третя сесія)

РІШЕННЯ

від 21.09.2018. № 949-23/2018
м. Івано-Франківськ

 

Про погодження призначення
директора Івано-Франківського
обласного дитячо-юнацького
пластового центру
Івано-Франківської обласної ради

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 26 Закону України “Про освіту”, статті 23 Закону України “Про позашкільну освіту”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 18.03.2016. № 121-4/2016 (зі змінами), керуючись Статутом Івано-Франківського обласного дитячо-юнацького пластового центру, обласна рада

вирішила:

  1. Погодити призначення Корчинського Степана Осиповича на посаду директора Івано-Франківського обласного дитячо-юнацького пластового центру Івано-Франківської обласної ради.
  2. Доручити департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації (В. Кімакович) укласти з Корчинським С. О. контракт терміном на три роки.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова (Ю. Черневий).

 

Голова обласної ради                                                                           Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]