Про представлення до нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Волошинського Богдана Івановича


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання
(Тринадцята сесія)

РІШЕННЯ

 

від 24.03.2017. № 465-13/2017
м. Івано-Франківськ

 

Про представлення до нагородження
Почесною грамотою Верховної Ради України
Волошинського Богдана Івановича

 

Керуючись Положенням про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України, затвердженим Постановою Верховної Ради України від 15 грудня 2005 року № 3216-ІV “Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України “Про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України” (зі змінами), за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування та закладах післядипломної освіти, громадсько-політичну та депутатську діяльність у місцевих радах, обласна рада

вирішила:

  1. Порушити клопотання перед Верховною Радою України про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Волошинського Богдана Івановича – директора Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань регіональної політики, децентралізації та розвитку місцевого самоврядування (В. Мельничук).

 

 

Голова обласної ради                                                                     Олександр Сич

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]