Про призначення головного лікаря КЗ “Ворохтянський обласний кістково-туберкульозний санаторій “Смерічка”


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання
(Двадцять третя сесія)

РІШЕННЯ

від 21.09.2018. № 950-23/2018
м. Івано-Франківськ

 

Про призначення головного лікаря
КЗ Ворохтянський обласний кістково-
туберкульозний санаторій Смерічка

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 16 Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017. № 1094 “Про затвердження порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 18.03.2016. № 121-4/2016, на підставі протоколу конкурсної комісії департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації на зайняття посади головного лікаря комунального закладу “Ворохтянський обласний кістково-туберкульозний санаторій “Смерічка”
від 31.07.2018. № 3, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, беручи до уваги заяву
Я .Джигіти  від 01.08.2018 року, обласна рада

вирішила:

  1. Призначити Джигіту Ярослава Михайловича на посаду головного лікаря КЗ “Ворохтянський обласний кістково-туберкульозний санаторій “Смерічка”.
  2. Доручити департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації укласти з Джигітою Ярославом Михайловичем контракт терміном на 5 років.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (М. Піцуряк).

 

Голова обласної ради                                                                   Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]