Про призначення директора Коломийського медичного коледжу ім. І. Франка


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання
(Двадцять восьма сесія)

РІШЕННЯ

 

від 17.05.2019. № 1151-28/2019
м. Івано-Франківськ

 

Про призначення директора
Коломийського медичного
коледжу ім. І. Франка

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, законів України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”, “Про вищу освіту”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 18.03.2016. № 121-4/2016, враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики та з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу, подання департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, протокол виборчої комісії з виборів директора Коломийського медичного коледжу
ім. І. Франка № 6 від 12.04.2019., беручи до уваги заяву В. Васкула
від 15.04.2019 року, обласна рада

вирішила:

  1. Призначити Васкула Василя Петровича директором Коломийського медичного коледжу ім. І. Франка терміном на п’ять років.
  2. Доручити департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації укласти контракт з директором Коломийського медичного коледжу ім. І.Франка.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія та постійні комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу (О. Дзеса) та з питань охорони здоров’я та соціальної політики (М. Піцуряк).

 

Голова обласної ради                                                                         Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]