Про призначення директора комунального підприємства “Обласний аптечний склад”


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Шістнадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 30.06.2017. № 571-16/2017
м. Івано-Франківськ

  

Про призначення директора
комунального підприємства
“Обласний аптечний склад”

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 9 статті 16 Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 18.03.2016 № 121-4/2016, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, подання департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, беручи до уваги заяву В. Ковалюка від 10.05.2017, обласна рада

вирішила:

  1. Призначити Ковалюка Василя Михайловича директором комунального підприємства “Обласний аптечний склад” терміном на п’ять років.
  2. Доручити департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації укласти контракт з директором комунального підприємства “Обласний аптечний склад”.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В.Гладія і постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (М. Піцуряк).

 

 Голова обласної ради                                                                            Олександр Сич

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]