Про призначення директора Івано-Франківської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Двадцять друга сесія)

РІШЕННЯ

від 22.06.2018. № 901-22/2018
м. Івано-Франківськ

 

Про призначення директора
Івано-Франківської обласної
комплексної дитячо-юнацької
спортивної школи із зимових
видів спорту

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 18.03.2016. № 121-4/2016, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова, заяву Гладиша Ігоря Васильовича від 08.06.2018 р., обласна рада

вирішила:

  1. Призначити Гладиша Ігоря Васильовича на посаду директора Івано-Франківської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту.
  2. Доручити управлінню спорту обласної державної адміністрації (О. Оклієвич) укласти з Гладишем Ігорем Васильовичем контракт терміном на п’ять років.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В.Гладія і постійну комісію обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова (Ю.Черневий).

 

 

Голова обласної ради                                                                          Олександр Сич

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]