Про призначення директора Івано-Франківського обласного навчально-курсового комбінату житлово-комунального господарства


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Дванадцята сесія)

РІШЕННЯ

 

від 23.12.2016. № 420-12/2016
м. Івано-Франківськ

 

Про призначення директора
Івано-Франківського обласного
навчально-курсового комбінату
житлово-комунального господарства

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ і організацій спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 18.03.2016. № 121-4/2016, враховуючи висновок постійної комісії обласної ради з питань розвитку промисловості, будівництва. архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства, пропозиції департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації від 30.09.2016 року № 1222/02-52.1, беручи до уваги заяву Сеніва Василя Івановича від 30.09.2016 року, обласна рада

вирішила:

  1. Призначити Сеніва Василя Івановича на посаду директора Івано-Франківського обласного навчально-курсового комбінату житлово-комунального господарства.
  2. Доручити директору департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації Н. Іваніву укласти контракт із Сенівим Василем Івановичем терміном на 5 років.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради С. Басараба і постійну комісію обласної ради з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства (Р. Білик).

 

 

Голова обласної ради                                                                   Олександр Сич

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]