Про приміщення Народного дому “Просвіта” на вул. Грушевського, 18    у м. Івано-Франківську


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання
(Двадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 16.02.2018. № 772-20/2018
м. Івано-Франківськ

 

 Про приміщення
Народного дому Просвіта
на вул. Грушевського, 18
у м. Івано-Франківську

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 10.06.2016. № 207-5/2016, враховуючи листи Івано-Франківського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка від 14.11.2017. № 148, від 30.11.2017. № 159, Івано-Франківського міського об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Тараса Шевченка від 17.11.2017. № 40,  Івано-Франківської  обласної  організації “Жіноча громада” (вх. обласної ради від 01.12.2017. № 5230/11-182/119), Івано-Франківського відділу Союзу українок від 28.11.2017. № 14, Івано-Франківської обласної організації Всеукраїнського товариства “Лемківщина” від 21.11.2017. № 56 та з метою належного утримання нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, обласна рада

вирішила:

  1. Надати Івано-Франківському обласному об’єднанню Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка повноваження орендодавця при передачі продовж 2018 року в оренду на короткий строк (не більше п’яти днів та без права продовження строку дії договору оренди) приміщень Народного дому “Просвіта” на вул. Грушевського, 18 у м. Івано-Франківську для проведення суспільно-політичних та культурно-мистецьких заходів.

Передачу в оренду приміщень здійснювати відповідно до  вимог рішень обласної ради з питань оренди майна та за наявності погодження органу охорони культурної спадщини обласної державної адміністрації.

 

  1. Кошти, отримані від такої оренди приміщень Народного дому “Просвіта”, після відрахування до державного бюджету податку на додану вартість, повністю залишаються на рахунку Івано-Франківського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка та спрямовуються для належного утримання нерухомого майна (проведення поточних та капітальних ремонтів), зміцнення матеріально-технічної бази, а у разі наявної заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги – на її погашення.

Про надходження та використання коштів щоквартально інформувати обласну раду.

 

  1. Доручити управлінню об’єктами спільної власності територіальних громад області (В. Даниш) укласти терміном на один рік договори на безоплатне користування приміщеннями другого поверху Народного дому “Просвіта”:

– загальною площею 39,58 кв.м з Івано-Франківським міським об’єднанням Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Тараса Шевченка;

– загальною площею 20,2 кв.м з Івано-Франківською обласною організацією “Жіноча громада”, Івано-Франківською обласною організацією Всеукраїнського товариства “Лемківщина”;

 загальною площею 14,9 кв.м з Івано-Франківським відділом Союзу українок.

У договорах на безоплатне користування цими приміщеннями передбачити зобов’язання щодо відшкодування балансоутримувачу – Івано-Франківському обласному  об’єднанню Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка витрат на комунальні послуги.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія та постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу (О. Дзеса).

 

 

Голова обласної  ради                                                                   Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]