Про припинення (реорганізацію шляхом перетворення) Івано-Франківської обласної психоневрологічної клінічної лікарні № 1


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання
(Двадцять дев
ята  сесія)

РІШЕННЯ

 

від 12.07.2019. № 1171-29/2019
м. Коломия

 

Про припинення (реорганізацію
шляхом перетворення)
Івано-Франківської обласної
психоневрологічної клінічної лікарні № 1

 

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 104-108 Цивільного кодексу України, статей 59, 78 Господарського кодексу України, статті 16 Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”, Закону України від 06.04.2017. № 2002-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я”, статті 4 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, Положення про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 10.06.2016. № 205-5/2016, з метою покращення якості й доступності медичного обслуговування населення, підвищення ефективності використання бюджетних коштів і кадрового потенціалу, обласна рада

вирішила:

  1. Припинити (реорганізувати) Івано-Франківську обласну психоневрологічну клінічну лікарню № 1 шляхом перетворення її в комунальне некомерційне підприємство “Івано-Франківська обласна психоневрологічна клінічна лікарня № 1 Івано-Франківської обласної ради”.
  2. Встановити, що комунальне некомерційне підприємство “Івано-Франківська обласна психоневрологічна лікарня № 1 Івано-Франківської обласної ради” є правонаступником майна, прав та обов’язків Івано-Франківської обласної психоневрологічної клінічної лікарні № 1.
  3. Керівнику вищезазначеного закладу відповідно до вимог Кодексу законів про працю України продовжити дію трудових договорів з працівниками та не проводити скорочення штатної чисельності у зв’язку з процедурою перетворення.
  4. Уповноважити департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації створити комісію з припинення вищезазначеної юридичної особи та затвердити її персональний склад.
  5. Комісії з припинення в порядку, передбаченому чинним законодавством України, здійснити заходи щодо припинення юридичної особи та подати на затвердження обласній раді передавальний акт.
  6. Встановити строк для заяви претензій кредиторам – два місяці з дня оприлюднення повідомлення про припинення юридичної особи. Кожна окрема вимога кредитора, зокрема щодо сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових коштів до Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування розглядається, після чого приймається відповідне рішення, яке надсилається кредитору не пізніше тридцяти днів з дня отримання юридичною особою, що припиняється, відповідної вимоги кредитора.
  7. Рекомендувати Івано-Франківській обласній державній адміністрації забезпечити розроблення та подання обласній раді на затвердження у встановленому порядку установчих документів вищезазначеного комунального некомерційного підприємства, визначивши, що він належить до суб’єкта господарювання, що здійснює некомерційну господарську діяльність.
  8. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія та постійні комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу (О. Дзеса) і з питань охорони здоров’я та соціальної політики (М. Піцуряк).

 

Перший заступник
голови обласної ради                                                                        Василь Гладій

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]