Про проголошення в області 2019 року Роком Організації українських націоналістів


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Двадцять шоста сесія)

РІШЕННЯ

від 21.12.2018. № 1025-26/2018
м. Івано-Франківськ


Про проголошення в області
2019 року Роком Організації
українських націоналістів

 

З метою формування національної політики пам’яті, патріотичного виховання молоді, а також належної підготовки і відзначення в області 90-ої річниці Першого Конгресу українських націоналістів, відповідно до частини 2 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” обласна рада

вирішила:

  1. Проголосити в Івано-Франківській області 2019 рік Роком Організації українських націоналістів.
  2. Департаментам освіти, науки та молодіжної політики, соціальної політики, управлінням культури, національностей та релігій, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, спорту обласної державної адміністрації розробити план заходів щодо відзначення в області у 2019 році Року Організації українських націоналістів.
  3. Головам районних рад, районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації забезпечити підготовку та проведення у 2019 році заходів, присвячених Року Організації українських націоналістів.
  4. Департаменту фінансів облдержадміністрації (І. Мацькевич) забезпечити фінансування у 2019 році заходів з підготовки та відзначення в області Року Організації українських націоналістів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова (Ю. Черневий).

 

 

Голова обласної ради                                                                            Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]