Івано-Франківська обласна рада
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБСАЙТ | Сайт працює в тестовому режимі | Стара версія сайту
MENUMENU

Про Програму з виконання робіт із землеустрою для забезпечення оформлення права на земельні ділянки спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2019-2020 роки


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Двадцять шоста сесія)

РІШЕННЯ

від 21.12.2018. № 1036-26/2018
м. Івано-Франківськ

 

Про Програму з виконання робіт
із землеустрою для забезпечення
оформлення права на земельні
ділянки спільної власності
територіальних громад сіл, селищ,
міст області на 2019-2020 роки

 

Відповідно до статей 43 та 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельного та Бюджетного кодексів України обласна рада

вирішила:

 1. Затвердити Програму з виконання робіт із землеустрою для забезпечення оформлення права на земельні ділянки спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2019-2020 роки (додається).
 2. Уповноважити виконавчий апарат обласної ради та управління об’єктами спільної власності територіальних громад області здійснювати необхідні дії з виконання Програми.
 3. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) при формуванні проекту обласного бюджету на 2019-2020 роки передбачати кошти на реалізацію Програми.
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради С. Басараба і постійну комісію обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин (І. Приймак).

 

 

Голова обласної ради                                                                               Олександр Сич

 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення обласної ради
від 21.12.2018. № 1036-26/2018

 

 

 

Програма
 з виконання робіт із землеустрою для забезпечення оформлення права на земельні ділянки спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2019-2020 роки

 

 

 

Замовник Програми

Голова обласної ради                                                               Олександр Сич

 

 

Керівник Програми                                                                                

Заступник голови обласної ради                                           Сергій Басараб  


 

 

ПАСПОРТ
Програми з виконання робіт із землеустрою для забезпечення оформлення права на земельні ділянки спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2019-2020 роки

 

 Ініціатор розроблення Програми (замовник):      Івано-Франківська обласна рада.

 1. Розробник Програми: виконавчий апарат обласної ради.
 2. Термін реалізації Програми: 2019-2020 роки.
 3. Етапи фінансування Програми: щорічно.
 4. Прогнозні обсяги та джерела фінансування (тис. грн.):

 

     Джерела фінансування    Обсяг фінансування, тис. грн.   у тому числі за роками
   2019   2020
  Обласний бюджет   200,0   100,0  100,0

 

 1. Очікувані результати виконання Програми: проведення державної реєстрації права на земельні ділянки спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області за територіальною громадою області в особі обласної ради.
 2. Термін звітності: один раз на півріччя – до 15 числа місяця наступного за звітним відповідно до поставлених мети та завдань.

 

 

Замовник Програми          

Голова обласної ради                                                               Олександр Сич

 

 

 

Керівник Програми                                                                                

Заступник голови обласної ради                                           Сергій Басараб  


ПРОГРАМА
з виконання робіт із землеустрою для забезпечення оформлення права на земельні ділянки спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2019-2020 роки

 

Програма з виконання робіт із землеустрою для забезпечення оформлення права на земельні ділянки спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2019-2020 роки (далі – Програма) розроблена  відповідно до норм  Земельного та Бюджетного кодексів України, Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”,  Закону України “Про Державний земельний кадастр”,  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, визначає пріоритети, завдання і способи регулювання земельних відносин з метою забезпечення права на землю територіальних громад області.

З 1 січня 2013 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності” від 6 вересня 2012 року № 5245-VI.

З дня набрання чинності цим Законом землі державної та комунальної власності в Україні визнано розмежованими.

Відповідно до вимог статті 122 Земельного кодексу України обласні ради передають земельні ділянки у власність або у користування з відповідних земель спільної власності територіальних громад для всіх потреб.

Державна реєстрація права держави чи територіальної громади на земельні ділянки здійснюється після затвердження в порядку, встановленому Земельним кодексом України, документації із землеустрою, за якою здійснено таке формування, одночасно із державною реєстрацією похідного речового права на такі земельні ділянки.

Розробка та затвердження документації із землеустрою на землі комунальної власності територіальної громади області передбачена Законом України “Про землеустрій”.

Метою Програми є забезпечення виконання комплексу робіт із землеустрою з виготовлення відповідної документації, в тому числі проведення підготовчих робіт, для державної реєстрації права на землю територіальною громадою області в особі обласної ради.

Завданням Програми є:

 • державна реєстрація речових прав на земельні ділянки та отримання витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності;
 • виконання комплексу робіт із землеустрою для формування земельних ділянок спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області як об’єктів цивільних прав, на яких розташовані будівлі, споруди, інші об’єкти нерухомого майна комунальної власності;
 • відновлення меж, поділ чи об’єднання земельних ділянок щодо яких обласній раді видано державні акти на право їх постійного користування.

Замовником виконання робіт із землеустрою для формування земельних ділянок спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та реєстрації речових прав на них є обласна рада.

Фінансове забезпечення Програми: фінансування заходів Програми буде здійснюватися за рахунок коштів обласного бюджету.

Бюджетні призначення для реалізації заходів Програми на кожен рік передбачаються щорічно при формуванні обласного бюджету і затверджуються рішенням обласної ради про бюджет на відповідний бюджетний період.

Контроль за ефективним використанням коштів здійснюється відповідно до законодавства.

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу

Загальний опис необхідної інформації
Вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит

або

Відповідь прошу надати:
Дата