Про продовження трудових відносин з директором Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк В. Тимківим


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання
(Двадцять третя сесія)

РІШЕННЯ

 

від 21.09.2018. № 954-23/2018
м. Івано-Франківськ

 

Про продовження трудових відносин
з директором Івано-Франківської
обласної філармонії імені Іри Маланюк
В. Тимківим

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення обласної ради від 18.03.2016. № 121-4/2016 “Про затвердження Положення  про призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області” (зі змінами), враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова, протокол засідання конкурсної комісії на заміщення посади директора Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк
від 30.07.2018 року № 2, беручи до уваги заяву директора Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк В. Тимківа від 01.08.2018 року, обласна рада

вирішила:

  1. Продовжити трудові відносини з директором Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк Тимківим Василем Миколайовичем.
  2. Доручити управлінню культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації (В. Федорак) укласти з Тимківим Василем Миколайовичем контракт терміном на п’ять років.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія та постійну комісію обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова (Ю. Черневий).

 

Голова обласної ради                                                                          Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]