Про стан виконання рішення обласної ради від 12.08.2016. № 263-7/2016 “Про стан виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ області”


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Дев’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 23.09.2016. № 272-9/2016
м. Івано-Франківськ

 

 Про стан виконання рішення обласної ради
від 12.08.2016. № 263-7/2016
Про стан виплати заробітної плати
працівникам бюджетних установ області

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання протокольного доручення голови обласної ради О. Сича, даного на президії обласної ради 19.09.2016 року, заслухавши інформацію обласної державної адміністрації, обласна рада

 вирішила:

 Обласній державній адміністрації активізувати роботу щодо виконання п.5 рішення обласної ради від 12.08.2016. № 263-7/2016 “Про стан виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ області”. Місцевим органам виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування вжити всіх необхідних заходів щодо спрямування нерозподілених вільних залишків, коштів від перевиконання дохідної частини місцевих бюджетів за відповідні звітні періоди, в першу чергу на збільшення бюджетних призначень та виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних закладів та установ починаючи з вересня-жовтня поточного року із врахуванням вимог пп. 7-8 ст. 78 Бюджетного кодексу України, не допустивши виникнення простроченої кредиторської заборгованості.

  1. Звернутися до Прем’єр-міністра України В. Гройсмана та Голови Верховної Ради України А. Парубія стосовно забезпечення коштами на виплату заробітної плати до кінця поточного року працівників бюджетних закладів та установ, що фінансуються з місцевих бюджетів області.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійні комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків (М. Палійчук), з питань охорони здоров’я та соціальної політики (М.Піцуряк), з питань гуманітарної політики та свободи слова

    (Ю. Черневий).

 

Голова обласної ради                                                                     Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]