Про укладання контракту з головним лікарем обласного дитячого психоневрологічного санаторію


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання
(Дев
ятнадцята сесія)

РІШЕННЯ

 

від 08.12.2017. № 702-19/2017
м. Івано-Франківськ

 

Про укладання контракту
з головним лікарем обласного
дитячого психоневрологічного
санаторію

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 9 статті 16 Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 18.03.2016. № 121-4/2016, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, подання департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, беручи до уваги заяву головного лікаря обласного дитячого психоневрологічного санаторію
О. Карпця від 08.07.2016 року, обласна рада

вирішила:

  1. Привести трудові відносини з головним лікарем обласного дитячого психоневрологічного санаторію Карпцем Олегом Андріановичем у відповідність до вимог чинного законодавства України та рішення обласної ради від 18.03.2016.
    № 121-4/2016 “Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області” шляхом укладення контракту  терміном на п’ять років.
  2. Доручити департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації укласти контракт з головним лікарем обласного дитячого психоневрологічного санаторію Карпцем Олегом Андріановичем.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (М. Піцуряк).

 

 

Голова обласної ради                                                                      Олександр Сич

 

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]