Про укладання контракту з директором обласної науково- медичної бібліотеки


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання
(Дев
ятнадцята сесія)

РІШЕННЯ


від 08.12.2017. № 704-19/2017
м. Івано-Франківськ

Про укладання контракту
з директором обласної науково-
медичної бібліотеки

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 9 статті 16 Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 18.03.2016. № 121-4/2016, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, подання департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, беручи до уваги заяву директора обласної науково-медичної бібліотеки Г. Сідлярчук
від 15.07.2016 року, обласна рада

вирішила:

 1. Привести трудові відносини з директором обласної науково-медичної бібліотеки Сідлярчук Ганною Михайлівною у відповідність до вимог чинного законодавства України та рішення обласної ради від 18.03.2016. № 121-4/2016 “Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області” шляхом укладення контракту терміном на п’ять років.
 2. Доручити департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації укласти контракт з директором обласної науково-медичної бібліотеки Сідлярчук Ганною Михайлівною.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (М. Піцуряк).

 

 

 Голова обласної ради                                                                            Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу

  Загальний опис необхідної інформації

  Вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит

  або

  Відповідь прошу надати:
  Дата