Про утворення обласного комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Хет-трик арена” та затвердження його Статуту


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Двадцять восьма сесія )

РІШЕННЯ

від 17.05.2019. № 1147-28/2019
м. Івано-Франківськ

 

Про утворення обласного
комунального підприємства
Івано-Франківської обласної ради
Хет-трик арена та затвердження
його Статуту

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 78 Господарського кодексу України обласна рада

вирішила:

  1. Утворити обласне комунальне підприємство Івано-Франківської обласної ради “Хет-трик арена”.
  2. Затвердити статут обласного комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Хет-трик арена” (додається).
  3. Директору обласного комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Хет-трик арена” забезпечити здійснення державної реєстрації обласного комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Хет-трик арена”.
  4. Івано-Франківській обласній раді передати на праві господарського відання з постановкою на баланс обласного комунального підприємства “Хет-трик арена” Івано-Франківської обласної ради 27/100 ідеальних часток в загальній власності на футбольний стадіон для дитячо-юнацького та аматорського футболу.
  5. Івано-Франківській обласній державній адміністрації як уповноваженому органу управління обласного комунального підприємства “Хет-трик арена” Івано-Франківської обласної ради звернутися до Івано-Франківської міської ради та громадської спілки “Івано-Франківська обласна федерація футболу” щодо прийняття ними рішень про передачу обласному комунальному підприємству “Хет-трик арена” Івано-Франківської обласної ради належних їм ідеальних часток в загальній власності на футбольний стадіон для дитячо-юнацького та аматорського футболу.
  6. Право користування ідеальними частками врегульовується правочинами між їх Власниками.
  7. Рішення вступає в дію з моменту прийняття рішення про передачу Івано-Франківською міською радою та громадською спілкою “Івано-Франківська обласна федерація футболу” належних їм ідеальних часток в загальній власності на футбольний стадіон для дитячо-юнацького та аматорського футболу.
  8. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія, постійні комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу (О. Дзеса) та гуманітарної політики та свободи слова (Ю. Черневий).

 

 

Голова обласної ради                                                                   Олександр Сич


Додаток

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]