Про хід виконання регіональної цільової програми заходів та робіт у галузі розвитку земельних відносин в Івано-Франківській області до 2020 року


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Дев’ятнадцята сесія)

РІШЕННЯ

 

від 22.12.2017. № 740-19/2017
м. Івано-Франківськ

 

 

Про хід виконання
регіональної
цільової програми заходів та робіт у галузі
розвитку земельних відносин

в Івано-Франківській області
до 2020 року
 
 

  

Заслухавши звіт головного управління Держгеокадастру в області про хід виконання регіональної цільової програми заходів та робіт у галузі розвитку земельних відносин в Івано-Франківській області до 2020 року, відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” обласна рада

вирішила:

  1. Звіт головного управління Держгеокадастру в області про хід виконання регіональної цільової програми заходів та робіт у галузі розвитку земельних відносин в Івано-Франківській області до 2020 року взяти до уваги.
  2. Головному управлінню Держгеокадастру в області (А. Собчук) щорічно звітувати перед обласною радою про стан виконання регіональної цільової програми заходів та робіт у галузі розвитку земельних відносин в Івано-Франківській області до 2020 року.
  3. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) щорічно передбачати кошти на здійснення заходів та робіт у галузі розвитку земельних відносин в області, виходячи з можливостей дохідної частини обласного бюджету.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради С. Басараба і постійну комісію обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин (І. Приймак).

Голова обласної ради                                                                         Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]