Кращі спортсмени Прикарпаття отримали грошові сертифікати
19 Грудня 2023
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/412412122_685399013721565_2717196754156259209_n.jpg)
Найкращі спортсмени та тренери Прикарпаття отримали грошові сертифікати за свої досягнення на міжнародних змаганнях у 2023 році.
Голова обласної ради Олександр Сич та голова ОДА/ОВА Світлана Онищук вручили їм сертифікати на суму від п’яти до п’ятдесяти тисяч гривень.
“Вітаю вас від імені всієї громади Івано-Франківщини з цими нагородами. Це невеличкий, але важливий крок у визнанні вашої праці. Ми пишаємось, що ви не лише представляєте Україну, але й наше прекрасне Прикарпаття. Бажаю вам безлічі успіхів у вашому спортивному шляху, чудових перспектив у новому році та перемоги як вам, так і нашій країні,” – сказав Олександр Сич.