На Прикарпатті вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні
21 Лютого 2024
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5380029460247599575_y.jpg)
На Прикарпатті вшанували подвиг учасників Революції гідності та пам’ять Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні, 10 років тому, під час Революції гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Майдану.
В Меморіальному сквері Івано-Франківська біля могили Героя України Романа Гурика представники духовенства відслужили поминальну панахиду. По її завершенні представники обласної та міської влади, військовослужбовці та громадськість поклали квіти до могили Романа Гурика.
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5380029460247599576_y-1024x768.jpg)
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5380029460247599573_y-1024x768.jpg)
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5380029460247599572_y-1024x768.jpg)
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5380029460247599571_y-1024x768.jpg)
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5380029460247599574_y-1024x768.jpg)