Обласна рада проголосила 2024 рік на Прикарпатті Роком Легіону Українських Січових Стрільців
22 Грудня 2023
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo1703241518-3.jpeg)
На Прикарпатті 2024 рік проголошено Роком Легіону Українських Січових Стрільців. Це рішення було прийняте на засіданні 28-ї сесії обласної ради 22 грудня 2023 року.
“З метою пропагування і збереження пам’яті про українські національні військові формування, добровільний рекрутинг та жертовну готовність стати до оборони рідного краю, що засвідчують історичну спадкоємність української військової справи і традицій та з нагоди 110-ї річниці з часу утворення Легіону Українських Січових Стрільців пропонуємо проголосити 2024 рік в області роком Легіону УСС“, – зазначила голова постійної комісії обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики Мар‘яна Гринечко.
На відзначення цієї ювілейної дати обласній державній адміністрації доручено розробити план заходів та забезпечити його реалізацію, передбачивши в обласному бюджеті кошти на фінансування відповідних заходів.