Олександр Сич відвідав вишкільний сеніорський табір “ВиСоТа-2023”
28 Червня 2023
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2023/06/356889821_593620582899409_2747207983223828040_n.jpg)
На запрошення Уладу пластунів-сеніорів голова обласної ради Олександр Сич відвідав вишкільний сеніорський табір “ВиСоТа-2023” на Рогатинщині.
Під час зустрічі з пластунами йшлося про сучасний стан українського суспільства в умовах воєнного стану та можливі шляхи його трансформації після війни, актуальні питання націотворення на сучасному етапі розбудови Української Держави.
Також під час перебування у вишкільному таборі Олександр Сич також представив пластунам нову книгу “Монах ОУН”. Видання є першою частиною життєпису ідеолога ОУН Степана Ленкавського “В краю”.