Івано-Франківська обласна рада
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБСАЙТ | Сайт працює в тестовому режимі | Стара версія сайту
MENUMENU

Про підсумки обласних конкурсів розвитку місцевого самоврядування


РОЗПОРЯДЖЕННЯ
28.11.2019


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

від 26.11.2019. № 657-р
м. Івано-Франківськ

 

 

 

Про підсумки обласних конкурсів
розвитку місцевого самоврядування

 

 

Відповідно до Положення про обласний конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування, положень про обласні конкурси “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада”, “Краща етнокультурна громада”, затверджених рішенням обласної ради від 09.10.2015. № 1773-39/2015, та враховуючи рекомендації ради та експертної комісії Конкурсу:

  1. Визнати переможцями десятого обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування такі проєкти:

 

№ з/п

Назва органу місцевого
самовряду
вання

Назва проєкту

Кошти обласного бюджету (тис.грн.)

 Богородчанський район

1

Старобогородчанська сільська рада ОТГ Богородчанського району

Створення Центру підтримки бізнесу та розвитку підприємництва (Коворкінг простір в с. Старі Богородчани)

82,2

2

Дзвиняцька сільська рада ОТГ Богородчанського району

Сонячна громада

260,0

3

Дзвиняцька сільська рада ОТГ Богородчанського району

Поводження з ТПВ

93,8

4

Грабовецька сільська рада Богородчанського району

Придбання індивідуальних сміттєвих баків для впровадження роздільного збирання сміття

300,0

5

Монастирчанська сільська рада Богородчанського району

 

Музей історії села Монастирчани – складова туристично-екскурсійних маршрутів Прикарпаття

 

300,0

6

Манявська сільська рада Богородчанського району

“Еко-Манява” – розвиток сільськогосподарського кооперативу “Цілюща Манява” при Манявському ліцеї

300,0

Верховинський район 

7

Верховинська селищна рада Верховинського району

Розбудова туристичної інфраструктури в Гуцульській столиці – Верховина

225,0

8

Красницька сільська рада Верховинського району

Будівництво рекреаційно-оздоровчого об’єкту (купальні) в с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області під назвою “Джерело Святого Пантелеймона”

300,0

9

Красноїльська сільська рада Верховинського району

Прокладання туристичного маршруту “Стежками Олекси Довбуша”

300,0

10

Стебнівська сільська рада Верховинського району

Муніципальний туристичний маршрут села Стебні Верховинського району до полонини Озерний

300,0

Галицький район

11

Маріямпільська сільська рада Галицького району

Кухоль меду

300,0

12

Блюдниківська сільська рада Галицького району

Облаштування відпочинково-рекреаційної зони парк “Фільварок”

в с. Блюдники

295,0

13

Старомартинівська сільська рада Галицького району

Садиба Гаймана

300,0

Городенківський район

14

Чернелицька селищна рада Городенківського району

Розвиток Чернелицької громади шляхом збільшення доданої вартості у фермерських господарствах сімейного типу

300,0

15

Ясенево-Пільнівська сільська рада Городенківського району

Сільськогосподарська обслуговуюча кооперація – шлях до сталого розвитку Ясенево-Пільнівської громади

300,0

16

Раковецька сільська рада Городенківського району

Створення сприятливих умов для відпочинку туристів на річці Дністер

300,0

17

Вікнянська сільська рада Городенківського району

Підтримка суб’єктів сільськогосподарської діяльності, що займаються вирощуванням плодово-ягідних культур на території Вікнянської сільської ради Городенківського району

300,0

 Долинський район

18

Долинська міська рада ОТГ Долинського району

Створення кластеру по вирощуванню і переробці лікарської сировини в Долинській ОТГ

490,0

19

Витвицька сільська рада ОТГ Долинського району

Створення кемпінгово-наметового містечка “Байки бойка” в урочищі “Бовкоти” Витвицької ОТГ

425,0

20

Геринська сільська рада Долинського району

Відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану р. Геринька в селі Гериня Долинського району

Івано-Франківської області

224,0

 Калуський район 

21

Верхнянська сільська рада ОТГ Калуського району

Утримання та ремонт доріг в межах відповідності Верхнянської ОТГ

213,2

 Коломийський район

22

Нижньовербізька сільська рада ОТГ Коломийського району

Капітальний ремонт шкільних площадок Великоключівського ліцею та Мишинської гімназії Нижньовербізької об’єднаної територіальної громади

135,0

23

П’ядицька сільська рада ОТГ Коломийського району

 

П’ядицькі культури

350,0

 Косівський район

24

Рожнівська сільська рада ОТГ Косівського району

 

Облаштування туристичної зупинки “Бузьок”

200,0

25

Косівська міська рада Косівського району

Запуск медіа-центру громади для покращення роботи Косівського районного туристично-інформаційного центру

 

187,5

26

Снідавська сільська рада Косівського району

Створення туристично-інформаційного центру “Кам’яні Розсипи”

300,0

27

Кутська селищна рада Косівського району

Реконструкція будинку Стефановичів як історичної та культурної пам’ятки селища Кути Косівського району Івано-Франківської області

224,6

28

Косівська міська рада Косівського району

Нове будівництво роздільної каналізаційної мережі по вул.Я.Мудрого (з території Косівської ЗОШ № 1) в м.Косів Івано-Франківської області

230,0

29

Яворівська сільська рада Косівського району

Організація туристичної локації “Open простір – Яворів”

300,0

 Надвірнянський район 

30

Ланчинська селищна рада ОТГ Надвірнянського району

Підвищення якості доріг місцевого значення та безпеки на дорозі шляхом придбання спецтехніки (автогрейдера) та облаштування тротуарів до основних закладів соціальної сфери

300,0

31

Битківська селищна рада Надвірнянського району

Єдиний туристичний простір

300,0

32

Пнівська сільська рада Надвірнянського району

Туристично-рекреаційний комплекс

в с. Пнів

300,0

33

Делятинська селищна рада ОТГ Надвірнянського району

Друге життя вторинній сировині

300,0

 Рогатинський район 

34

Фразька сільська рада Рогатинського району

Створення кочової пасіки

300,0

35

Липівська сільська рада Рогатинського району

Переробка сільськогосподарської продукції як інструмент об’єднання та підвищення платоспроможності територіальної громади

300,0

Рожнятівський район 

36

Брошнів-Осадська селищна рада ОТГ Рожнятівського району

Облаштування майданчика для роздільного збору сміття в Брошнів-Осадській ОТГ

280,0

37

Брошнів-Осадська селищна рада ОТГ Рожнятівського району

Історична пам’ять про депортації українців в ХХ ст. в смт.Брошнів-Осада

500,0

38

Спаська сільська рада ОТГ Рожнятівського району

Організація збору твердих побутових відходів шляхом придбання індивідуальних контейнерів. Кожному дому по-одному

98,0

 Снятинський район 

39

Снятинська міська рада Снятинського району

Столиця Покуття очима туристів (реставраційно-відновлювальні роботи приміщення міської ратуші

в м. Снятин)”

300,0

40

Попельниківська сільська рада Снятинського району

Вирощування плодових культур за інтенсивною технологією

300,0

41

Підвисоцька сільська рада Снятинського району

Чисте довкілля – дорога в нове життя

224,0

42

Русівська сільська рада Снятинського району

Літературними шляхами Стефаника

300,0

43

Заболотівська селищна рада ОТГ Снятинського району

Запровадження системи роздільного збирання твердих побутових відходів  як один з ефективних засобів екологічного виховання учнівської молоді Заболотівської об’єднаної територіальної громади

95,5

44

Тучапська сільська рада Снятинського району 

Екологічно чистий куточок на березі річки Черемош

300,0

45

Задубрівська сільська рада Снятинського району

Чисте довкілля – здоров’я громади

299,0

Тисменицький район

46

Поберезька сільська рада Тисменицького району

Туризм нашого краю – цінний скарб наступних поколінь села Побережжя

300,0

47

Старолисецька сільська рада Тисменицького району

Створення сприятливих умов щодо розвитку активного туризму на території Старолисецької сільської ради Тисменицького району

300,0

48

Ямницька сільська рада ОТГ Тисменицького району

Еко-стежка. Дендропарк

90,0

49

Чукалівська сільська рада Тисменицького району

Рекреація – здоров’я нації

265,0

50

Узинська сільська рада Тисменицького району

Завершення робіт по проведенню заходів щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану русла річки Вовчинець села Узин Тисменицького району Івано-Франківської області

210,3

51

Братковецька сільська рада Тисменицького району

 

Фермерські господарства в сільській місцевості як запорука розвитку села

300,0

 Тлумацький район 

52

Олешанська сільська рада ОТГ Тлумацького району

 

Придбання трактора для сільськогосподарських потреб Олешанської ОТГ

280,0

53

Тлумацька міська рада ОТГ Тлумацького району

Організація раціонального поводження з твердими побутовими відходами на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади

384,4

54

Палагицька сільська рада Тлумацького району

Надання підтримки у здійсненні заходів, спрямованих на збільшення врожайності та доданої вартості сільськогосподарських культур, шляхом переоснащення діючих та створення нових малих підприємств з виробництва та переробки с/г продукції Палагицької сільської ради

300,0

 Яремчанська міська рада 

55 

Микуличинська сільська рада Яремчанської міської ради

Микуличин: комфортні зупинки – запорука першого позитивного враження

290,0

 

Всього 55

 

15051,5

 

  1. Визнати переможцями восьмого обласного конкурсу “Краща спортивна громада”:

– І місце – Угорницька сільська рада Коломийського району та відзначити грошовою премією в сумі 200,0 тис. грн.;

– ІІ місце – Підвербцівська сільська рада Тлумацького району та відзначити грошовою премією в сумі 150,0 тис. грн.;

– ІІІ місце – Вільхівська сільська рада Городенківського району та відзначити грошовою премією в сумі 100,0 тис. грн.

  1. Визнати переможцями восьмого обласного конкурсу “Громада кращого довкілля”:

– І місце – Черніївська сільська рада Тисменицького району та відзначити грошовою премією в сумі 200,0 тис. грн.;

– ІІ місце – Комарівська сільська рада Галицького району та відзначити грошовою премією в сумі 150,0 тис. грн.;

– ІІІ місце – Тисменичанська сільська рада Надвірнянського району та відзначити грошовою премією в сумі 100,0 тис. грн.

  1. Визнати переможцями восьмого обласного конкурсу “Краща етнокультурна громада”:

– у номінації етнокультурний регіон Бойківщина – Рожнятівська селищна рада Рожнятівського району і відзначити грошовою премією в сумі
200,0 тис. грн.;

– у номінації етнокультурний регіон Покуття – Матеївецька сільська рада ОТГ Коломийського району і відзначити грошовою премією в сумі 200,0 тис. грн.;

– у номінації етнокультурний регіон Опілля – Рогатинська міська рада Рогатинського району і відзначити грошовою премією в сумі 200,0 тис. грн.;

– у номінації етнокультурний регіон Гуцульщина – Красницька сільська рада Верховинського району і відзначити грошовою премією в сумі 200,0 тис. грн.

  1. Виконавчому апарату обласної ради:

– забезпечити розміщення на інтернет-сторінці обласної ради цього розпорядження;

– організувати урочисте вручення дипломів переможцям десятого обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування та восьмих обласних конкурсів “Краща спортивна громада”, “Громада кращого довкілля”, “Краща етнокультурна громада”.

  1. Районним радам, об’єднаним територіальним громадам, сільським, селищним і міським міст районного значення радам – переможцям десятого обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування – при формуванні проєктів відповідних бюджетів на 2020 рік передбачити кошти для співфінансування проєктів, які є переможцями зазначеного Конкурсу.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної ради, голову ради Конкурсу В. Гладія.

 

 

Голова обласної ради                                                                   Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу

Загальний опис необхідної інформації
Вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит

або

Прошу у встановлений Законом України "Про доступ до публічної
інформації" строк надати мені відповідь:




Дата