Великоднє привітання голови обласної ради Олександра Сича
28 Квітня 2019
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2019/04/pasha.jpg)
Шановні краяни!
Прийміть найщиріші вітання зі світлим святом Воскресіння Христового!
Ісус Христос вчить нас милосердя, доброти, терпимості. Його Воскресіння утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою.
Вітаючи один одного з Воскресінням Ісуса Христа, молімося за тих, хто віддав своє життя за мир і спокій у наших домівках. А свої власні намагання спрямовуймо на світлі помисли та добрі справи.
Дорогі краяни! В ці світлі Пасхальні дні щиро бажаю, щоб Великодні дзвони принесли у ваші домівки безмежну радість і достаток, спокій і добробут, щастя і міцне здоров’я!
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!