Обласна рада висловлює щирі співчуття депутату обласної ради Наталії Чаплинській з приводу смерті тата
9 Жовтня 2020
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2019/02/svichka.jpg)
Івано-Франківська обласна рада висловлює глибокі співчуття депутату обласної ради Чаплинській Наталії Любомирівні з приводу непоправимої втрати – смерті її тата Любомира Миколайовича.
Розділяємо Ваш біль та глибоко сумуємо разом з Вами. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту скорботи за найдорожчою для Вас людиною. Вічна пам’ять!