Олександр Сич відвідав Надвірнянщину
17 Листопада 2021
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2021/11/205.jpeg)
Голова обласної ради Олександр Сич з робочою поїздкою відвідав Делятинську територіальну громаду. Спільно з головою громади Богданом Клим’юком Олександр Сич оглянув процес будівництва спортивного залу Делятинського ліцею №1. Перша черга будівництва – приміщення ліцею – була відкрита першого вересня цього року. Сьогодні на черзі – спортивний зал. У розмові з головою обласної ради будівельники запевнили, що до кінця року будуть виконані усі роботи.
Опісля Олександр Сич побував у селі Заріччя Делятинської територіальної громади, де оглянув завершення будівництва спортивного залу та спортивного майданчика зі штучним покриттям.
“Сподіваємося, що обидва спортзали почнуть працювати у новому році. Вони вкрай потрібні, адже сотні учнів, які навчалися у школах, не мали де займатися, адже спортзалів у них раніше не було“, – резюмував Олександр Сич.