Прикарпатські рятувальники продемонстрували спецтехніку, яка залучається до ліквідації надзвичайних ситуацій
11 Січня 2023
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2023/03/324935425_721773529316345_5179280024385544690_n.jpg)
Прикарпатські рятувальники продемонстрували керівництву області можливості спеціальної техніки, що залучається до ліквідації надзвичайних ситуацій.
Окрім техніки, рятувальники представили комплекс модульних приміщень з санітарними контейнерами, що будуть застосовуватись з метою забезпечення санітарно побутових умов для рятувальників, які залучаються до ліквідації надзвичайної ситуації, та продемонстрували на практиці швидке розгортання даного модуля.
Вся техніка на даний час введена в оперативний розрахунок і буде згідно встановлених алгоритмів ефективно залучатися для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, які виникають на території області та в межах України, у тому числі на деокупованих територіях.