Прикарпаття та Тернопільщина посилюють співпрацю
5 Лютого 2021
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2021/02/146684169_1130745587372076_471818903070725224_o.jpg)
Голова обласної ради Олександр Сич провів робочу зустріч з головою Тернопільської обласної ради Михайлом Головком, який з робочим візитом прибув на Прикарпаття.
В ході розмови сторони обговорили можливість підписання Меморандуму про співпрацю між Івано-Франківською і Тернопільською обласними радами в галузях освіти, науки, культури, охорони здоров’я та соціального захисту, розвитку туризму і спорту, інвестицій, у томі числі з питань залучення міжнародної технічної допомоги, екології та раціонального використання природних ресурсів.
Разом з цим очільники обласних рад домовилися про напрацювання спільних дій задля посилення туристично-рекреаційного потенціалу Дністровського каньйону, а також про спільну реалізацію політики національної пам’яті в частині завершення чотиритомного видання енциклопедії Західно-Української Народної Республіки.