У Меморіальному сквері Івано-Франківська пролунав “Дзвін пам’яті” в пам’ять про захисників України
30 Липня 2022
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2023/03/296286973_378317027763100_3721025737533465680_n.jpg)
В останню суботу кожного місяця проходить церемоніал вшанування захисників та захисниць України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави.
«157 день сьогодні – це героїчна боротьба українського народу проти російського агресора. Для нашого ворога – це загарбницька війна, це поширення ідеології «русского міра». Для нас – це боротьба за нашу незалежність, територіальну цілісніть, за нашу державність. Ми обов‘язково переможемо і чинників цієї перемоги є багато. Але найважливіший – це героїзм наших Збройних Сил України, наших захисників і захисниць. Сьогодні ми віддаємо нашу шану та повагу всім тим, хто захищає нашу державу у війні з російським агресором. Дуже важливо молитися і пам‘ятати про цих людей. Допоки буде жити Україна, буде жити наша пам’ять про мужніх захисників та захисниць»,- зазначив перший заступник голови обласної ради Василь Гладій.