Івано-Франківська обласна рада
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ | Сайт працює в тестовому режимі | Стара версія сайту
MENUMENU

Районні, міські ради


СПИСОК ТЕЛЕФОНІВ
голів, заступників голів та керуючих справами виконавчих апаратів районних рад, міських голів міст обласного значення, заступників, секретарів міських рад та керуючих справами виконавчих комітетів міських рад

 

Назва району,
міста, код, номер факсу

Прізвище, ім’я,
по батькові

Службовий
телефон

Богородчанський
0-271

факс 2-41-99

Головчук
Михайло Михайлович

2-41-90
пр. 2-41-99

Семків
Ігор Романович

2-43-87

Мотуз
Роман Ярославович

2-43-07

Верховинський
0-232

факс 2-17-65

Шкіндюк
Іван Юрійович

2-17-65
пр. 2-23-24

Маківничук
Іван Михайлович

2-11-65
пр. 2-23-24

Ванівський
Роман Іванович

2-14-32

Галицький
0-231
факс 2-14-94

Андрусяк
Павло Васильович

2-14-94
пр. 2-16-73

Гордійчук
Любов Іванівна

2-14-35
пр. 2-16-73

Басовська
Жанна Григорівна

2-27-81

Городенківський
0-230

факс 2-13-64

Мандич
Іван Петрович

2-24-08
пр. 2-25-67

Дідич
Галина Іванівна

2-13-64

2-14-36

Долинський
0-277

факс 2-70-12

Данилів
Іван Іванович

2-70-10
пр. 2-70-15

Лаврів
Михайло Миколайович

2-70-11

Мандрик
Зеновій Іванович

2-70-12

Калуський
0-272

факс 6-20-74

Гільтайчук
Віктор Вікторович

6-01-70
пр. 6-03-69

Матковський
Михайло Іванович

6-03-69

Твардовський
Сергій Олександрович

6-03-69

Коломийський
0-233

факс 4-70-31

Дячук
Роман Васильович

4-75-93
пр. 4-70-31

4-75-94
пр. 4-70-30

Сарахман
Марія Михайлівна

4-75-95

Косівський
0-278

факс 2-46-30

Ванджурак
Павло Іванович

2-46-40

Петричук
Володимир Васильович

2-46-00

Барчук
Роксолана Ярославівна

2-29-00

Надвірнянський
0-275

факс 2-24-29

Гурмак
Іван Миколайович

2-91-07
пр. 2-24-52

Писклинець
Ігор Дмитрович

2-91-19

Середюк
Ігор Іванович

2-33-51

Рогатинський
0-235

факс 2-48-00

Гринишин
Роман Дмитрович

2-48-00
пр. 2-47-37

Вовкун
Олег Іванович

2-47-42

Іваник
Михайло Петрович

2-47-31

Рожнятівський
0-274

факс 2-18-74

Рибчак
Василь Ярославович

2-04-87
пр. 2-03-48

Понайда
Олег Володимирович

2-03-87

Слобода
Світлана Степанівна

2-18-74

Снятинський
0-276

факс 2-13-31

Угрин
Іван Михайлович

2-50-40
пр. 2-50-11

Маліборський
Петро Васильович

2-51-86

Гнідан
Петро Степанович

2-51-69

Тисменицький
0-236

факс 2-41-75

Градюк
Тетяна Володимирівна

2-43-36

2-44-14

Федоришин
Ігор Ярославович

2-43-36

2-44-14

Проценко
Оксана Петрівна

2-43-26

Тлумацький
0-279

факс 2-16-41

Двояк
Василь Миколайович

2-16-41
пр. 2-19-46

Гнатюк
Василь Васильович

2-12-40
пр. 2-19-46

Вишневський
Михайло Васильович

2-41-12

м.Болехів
0-237

факс 3-42-52

Мельник
Богдан Михайлович

3-44-38,
пр. 3-42-52

Жарський
Володимир Орестович

3-46-91

Лугова
Тетяна Миколаївна

3-35-52

Герецький
Ігор Гарікович

3-46-91

Ганчар
Іван Степанович

3-43-52

м. Бурштин
0-238

факс 4-62-60

Джура
Роксолана Олександрівна

4-49-36

Гулик
Володимир Романович

4-49-36

Кицела
Надія Юліанівна

4-57-58

Рибчук
Богдан Богданович

4-62-32

Видай
Світлана Олександрівна

4-57-58

м. Івано-Франківськ
факс 55-60-20

Марцінків
Руслан Романович

пр. 55-65-15

Вітенко
Микола Іванович

78-40-80
55-23-67

Білик
Богдан Іванович

78-41-10

Левицький
Олександр Михайлович

55-19-99

Кайда
Олексій Петрович

55-18-88

Савчук
Оксана Василівна

55-20-00

Шевчук
Ігор Михайлович

78-40-55

м.Калуш
0-272
факс 2-25-37

Матвійчук
Ігор Володимирович

7-00-12
пр. 6-00-19

Романко
Галина Василівна

6-00-75

Вайда
Руслана Богданівна

6-04-32

Табачук
Наталія Титівна

6-28-15

Максимович
Любов Миколаївна

6-25-44

Боднарчук
Роман Михайлович

6-07-44

Постоловська
Маряна-Божена Тарасівна

7-00-10

м.Яремче
0-234

факс 2-30-02

Онутчак
Василь Васильович

2-30-07
2-22-79

Клим’юк
Тарас Васильович

2-30-06

Губарчук
Володимир Михайлович

2-30-08

Шимко
Олександр Васильович

2-30-05


СПИСОК ТЕЛЕФОНІВ
голів районних державних адміністрацій


Назва району,
код, номер факсу

Прізвище, ім’я,
по батькові

Службовий телефон

Богородчанський
0-271
факс 2-42-99

Єжак
Франко Франкович

2-42-01
пр 2-42-99

Верховинський
0-232
факс 2-11-35

Лютий
Олег Валерійович

2-15-01
пр 2-12-42

Галицький
0-231
факс 2-12-43

Попович
Микола Богданович

2-17-20
пр. 2-13-94

Городенківський
0-230
факс 2-15-12

Левкун
Ярослав Ілліч

2-81-09
пр. 2-25-67

Долинський
0-277
факс 2-70-27

Мазур
Юрій Йосифович

2-70-01
пр. 2-70-04

Калуський
0-272
факс 6-00-23

Данів
Іван Михайлович

6-03-01
пр. 6-02-09

Коломийський
0-233
факс 4-70-31

Глушков
Любомир Олексійович

4-70-31
пр. 4-70-30

Косівський
0-278
факс 2-48-49

Кічеряк
Віталій Васильович

2-48-45
пр. 2-46-39

Надвірнянський
0-275
факс 2-91-10

Кеніз
Олександр Володимирович

2-91-01
пр. 2-23-82

Рогатинський
0-235
факс 2-47-80

Білінський
Петро Степанович

2-47-87
пр. 2-43-00

Рожнятівський
0-274
факс 2-05-45

Люклян
Ірина Богданівна

пр. 2-05-38

Снятинський
0-276
факс 2-14-66

Свіщовський
Богдан Романович

2-12-10
пр. 2-50-35

Тисменицький
0-236
факс 2-43-67

Семанюк
Іван Миколайович

2-43-37,
пр. (03422) 3-03-59

Тлумацький
0-279
факс 2-41-00

Дрогомирецький
Іван Михайлович

2-16-40
пр. 2-11-40


СПИСОК ТЕЛЕФОНІВ
голів об’єднаних територіальних громад


Назва ОТГ

Прізвище, ім’я,
по батькові

Службовий телефон

Білоберізька сільська

0-232

Іванюк
Дмитро Іванович

3-45-46

Більшівцівська селищна

0-231

Саноцький
Василь Павлович

6-17-72

Брошнів-Осадська селищна
0-274

Іванів
Назарій Іванович

4-65-47

4-63-89

Букачівська селищна

0-235

Воробець
Тарас Іванович

4-11-03

Верхнянська сільська
0-272

Філіпович
Микола Олексійович

9-38-03

9-35-23

Витвицька сільська
0-277

Шикор
Микола Ярославович

3-53-41

Вигодська селищна

0-277

Наум
Ярослав Ярославович

6-12-44

Войнилівська селищна

0-272

Масляк
Мар’яна Романівна

9-62-33

Делятинська селищна

0-275

Климюк
Богдан Багданович

4-33-71

Дзвиняцька сільська

0-271

Волочій
Микола Степанович

3-03-44

3-02-48

Заболотівська селищна

0-276

Танюк
Іван Дмитрович

4-35-78

4-36-31

Загвіздянська сільська

0-236

Ружанський
Володимир Васильович

4-42-38

Коломийська міська

0-233

Слюзар
Ігор Богданович

5-07-60

Коршівська сільська

0-233

Савчук
Ярослав Богданович

6-65-58

Космацька сільська
0-278

Бербеничук
Дмитро Дмитрович

5-77-21

Ланчинська селищна
0-235

Попович
Володимир Васильович

3-26-34

3-22-49

Матеївецька сільська
0-233

Книшук
Петро Васильович

9-23-59

Нижньовербізька сільська
0-233

Мякущак
Ярослав Юрійович

9-02-64

9-00-10

Новицька сільська

0-272

Срібняк
Михайло Михайлович

6-49-44

Олешанська сільська
0-279

Двояк
Богдан Володимирович

6-35-40

Переріслянська сільська
0-275

Мельник
Іван Дмитрович

6-42-26

Печеніжинська селищна
0-233

Довірак
Ігор Васильович

6-43-33

6-45-40

Пядицька сільська
0-273

Гайдейчук
Петро Петрович

9-72-24

Рожнівська сільська

0-278

Радищ
Сергій Васильович

2-61-38

Спаська сільська

0-274

Медвідь
Микола Петрович

3-41-42

Старобогородчанська сільська

0-271

Здерка
Ярослав Михайлович

5-17-00

5-12-31

Тлумацька міська

0-279

Круховський
Роман Петрович

2-14-44

2-25-45

Угринівська сільська

0-236

Вівчаренко
Мирослав Васильович

4-92-18

Яблунівська селищна

0-278

Томащук
Зеновій Юрійович

3-61-52

Ямницька сільська

0-236

Крутий
Роман Анатолійович

5-32-17


ВІДОМОСТІ
про голів районних рад, об’єднаних територіальних громад, міських, селищних та сільських голів


Богородчанський район
(0-3471) (0-271)



з/п

Рада

Прізвище, ім’я,
по батькові


телефону

1.

Богородчанська
районна

Головчук
Михайло Михайлович

2-41-90

2.

Богородчанська
селищна

Заремба
Ростислав Дмитрович

2-24-73

3.

Дзвиняцька
сільська ОТГ

Волочій
Микола Степанович

303-44

4.

Старобогородчанська сільська ОТГ

Здерка
Ярослав Михайлович

517-00
512-22

5.

Солотвинська
селищна

Тютюнник
Наталія Валеріївна

413-38
415-04

6.

Бабченська
сільська

Андріїв
Ігор Васильович

612-19
6
12-22

7.

Богрівська
сільська

Савин
Іван Михайлович

656-24

8.

Глибівська
сільська

Лунів
Надія Василівна

327-10

9.

Глибоківська
сільська

Срібняк
Віталій Миколайович

392-22

10.

Горохолинська
сільська

Середюк
Ярослав Михайлович

531-60

11.

Грабовецька
сільська

Варцаб’юк
Олександра Миколаївна

324-23

12.

Гутянська
сільська

Гутник
Іван Андрійович

334-42

13.

Жураківська
сільська

Бабчук
Марія Василівна

352-72
353-86

14.

Заберезька
сільська

Михайлюк
Михайло Михайлович

385-35

15.

Іваниківська
сільська

Василик
Михайло Михайлович

382-33

16.

Кривецька
сільська

Гринішак
Василь Іванович

696-46

17.

Кричківська
сільська

Струк
Дмитро Михайлович

677-44

18.

Луквицька
сільська

Ілемський
Володимир Степанович

456-02

19.

Манявська
сільська

Монастирецький
Володимир Іванович

681-00

20.

Марківська
сільська

Мандзюк
Василь Михайлович

464-07

21.

Монастирчанська
сільська

Волочій
Руслан Михайлович

422-29

22.

Підгірська
сільська

Міщук
Наталія Михайлівна

574-42

23.

Порогівська
сільська

Пінчак
Параска Дмитрівна

634-32

24.

Похівська
сільська

Остапчук
Микола Володимирович

316-16

25.

Раковецька
сільська

Вінтоняк
Ігор Богданович

452-27

26.

Саджавська
сільська

Заліський
Василь Васильович

372-72

27.

Старунська
сільська

Мосюк
Іван Васильович

2-41-28

28.

Хмелівська
сільська

Кубірка
Наталія Михайлівна

396-86

29.

Яблунська
сільська

Сульжик
Тетяна Ярославівна

652-22


Верховинський район
(0-3432) (0-232)



з/п

Рада

Прізвище, ім’я,
по батькові


телефону

1.

Верховинська районна

Шкіндюк
Іван Юрійович

2-17-65
2-23-24

2.

Верховинська селищна

Мицканюк
Василь Миколайович

2-11-56

3.

Білоберізька сільська ОТГ

Іванюк
Дмитро Іванович

3-45-46

4.

Бистрецька
сільська

Хімчак
Микола Миколайович

3-35-22

5.

Буковецька
сільська

Матаржук
Мирослав Миколайович

5-35-13

6.

Верхньоясенівська сільська

Мартищук
Дмитро Дмитрович

5-36-22

7.

Голівська
сільська

Сапріянчук
Марія Іванівна

7-66-90

8.

Голошинська сільська

Федорчак
Олексій Миколайович

6-67-40

9.

Гринявська
сільська

Нисторук
Микола Олексійович

6-65-43

10.

Довгопільська сільська

Джуряк
Дмитро Дмитрович

3-43-80

11.

Замагорівська сільська

Дідушко
Василь Васильович

3-41-24

12.

Зеленська
сільська

Феркаляк
Володимир Михайлович

3-31-40

13.

Ільцівська
сільська

Джоголюк
Василь Михайлович

4-71-85

14.

Красницька
сільська

Мартищук
Віталій Федорович

3-35-44

15.

Красноїлівська сільська

Дзюбак
Михайло Петрович

7-66-93

16.

Кривопільська сільська

Стефурак
Юрій Юрійович

3-33-10

17.

Криворівнянська сільська

Сліпенчук
Василь Дмитрович

5-36-00

18.

Перехреснянська сільська

Плитчук
Василь Михайлович

7-66-60

19.

Пробійнівська сільська

Маротчак
Василь Миколайович

6-43-48

20.

Стебнівська
сільська

Кочерган
Михайло Дмитрович

3-43-41

21.

Яблуницька
сільська

Федорчук
Петро Петрович

6-41-81


Галицький район
(0-3431) (0-231)


№ з/п

Рада

Прізвище, ім’я,
по батькові


телефону

1.

Галицька
районна

Андрусяк
Павло Васильович

2-14-94
2-16-73

2.

Галицька
міська

Трачик
Орест Антонович

2-13-32,

3.

Більшівцівська селищна ОТГ

Саноцький
Василь Павлович

6-17-72

4.

Блюдниківська сільська

Кузів
Іван Іванович

3-16-16

5.

Бовшівська
сільська

Очкур
Ганна Йосипівна

7-72-83

6.

Бринська
сільська

Дзундза
Ярослав Степанович

3-77-16

7.

Височанківська сільська

Медвідь
Василь Ярославович

3-43-37

8.

Вікторівська
сільська

Бойчук
Віктор Васильович

3-43-20

9.

Деліївська
сільська

Кліщ
Володимир Степанович

3-55-46

10.

Демешківська сільська

Цибух
Зіновій Богданович

7-92-31

11.

Дем’янівська
сільська

Комарницький
Володимир Володимирович

5-83-66

12.

Дитятинська
сільська

Довжинський
Євген Михайлович

7-62-46

13.

Дорогівська
сільська

Фрик
Степан Львович

3-66-38

14.

Дубівецька
сільська

Опацька
Тетяна Петрівна

3-14-48

15.

Задністрянська сільська

Леочко
Марія Михайлівна

7-41-04

16.

Залуквянська
сільська

Залецький
Михайло Васильович

3-03-08

17.

Кінчаківська
сільська

Мах
Михайло Федорович

3-92-32

18.

Комарівська
сільська

Бойко
Оксана Йосифівна

3-42-33

19.

Коростовичівська сільська

Борис
Іван Степанович

5-42-44

20.

Крилосівська
сільська

Духович
Марія Григорівна

3-12-22

21.

Ланівська
сільська

Лазарчук
Галина Дмитрівна

3-55-50

22.

Маріямпільська сільська

Шевчук
Роман Михайлович

3-22-91

23.

Мединська
сільська

Стус
Іван Васильович

3-77-33

24.

Медухівська
сільська

Вітовський
Ігор Іванович

3-83-42

25.

Межигірська
сільська

Хребтик
Світлана Олексіївна

3-35-20

26.

Насташинська сільська

Драгун
Іван Олексійович

5-33-47

27.

Новоскоморохівська сільська

Перепічка
Михайло Степанович

7-52-16

28.

Озерянська
сільська

Гаврилишин
Андрій Васильович

5-22-24

29.

Перлівецька
сільська

Шидловський
Богдан Іванович

3-13-26

30.

Сапогівська
сільська

Вістовська
Наталія Федорівна

3-77-58

31.

Старомартинівська сільська

Харів
Ольга Ярославівна

5-52-22

32.

Тенетниківська сільська

Кропельницький
Михайло Олексійович

5-52-40

33.

Тумирська
сільська

Саранчук
Василь Михайлович

3-55-58

34.

Тустанська
сільська

Озарко
Ярослав Ігорович

3-34-66


Городенківський район
(0-3430) (0-230)



з/п

Рада

Прізвище, ім’я,
по батькові


телефону

1.

Городенківська районна

Мандич
Іван Петрович

2-24-08
2-25-67

2.

Городенківська міська

Музичка
Любомир Володимирович

2-22-15

3.

Чернелицька селищна

Кошка
Василь Іванович

5-52-22

4.

Вербівцівська
сільська

Ключівський
Юрій Ярославович

3-42-25

5.

Виноградська сільська

Гоблик
Михайло Михайлович

3-22-96

6.

Вільхівська сільська

Буряк
Ярослав Іванович

4-72-22

7.

Вікнянська
сільська

Симончук
Володимир Григорович

5-82-22

8.

Городницька сільська

Коломийчук
Дмитро Степанович

5-42-22

9.

Глушківська сільська

Курилюк
Василь Васильович

5-23-46

10.

Далешівська сільська

Малик
Петро Дмитрович

5-62-22

11.

Копачинецька сільська

Кость
Марія Петрівна

6-72-22

12.

Корнівська
сільська

Галящук
Василь Іванович

5-32-22

13.

Котиківська сільська

Вережак
Іван Михайлович

2-15-28

14.

Кунисівська

сільська

Липка
Петро Іванович

4-92-22

15.

Луківська
сільська

Бачевський
Ігор Васильович

6-31-22

16.

Михальчівська сільська

Савка
Юрій Павлович

4-02-22

17.

Незвиська
сільська

Ковальчук
Микола Богданович

6-12-22

18.

Олієво-Королівська сільська

Пулька
Іванна Богданівна

4-62-22

19.

Острівецька сільська

Юрчишин
Михайло Іванович

6-91-11

20.

Поточищенська сільська

Бойчук
Володимир Богданович

5-12-22

21.

Раковецька
сільська

Тимків
Юлія Михайлівна

6-22-22

22.

Рашківська
сільська

Данилюк
Петро Олексійович

6-52-22

23.

Росохацька
сільська

Федорів
Михайло Петрович

3-62-22

24.

Семаківська сільська

Цебрій
Тарас Миколайович

4-42-22

25.

Серафинецька сільська

Кабан
Василь Васильович

5-02-23

26.

Слобідська
сільська

Кисилиця
Василь Васильович

3-12-41

27.

Сороківська сільська

Дерпак
Михайло Дмитрович

3-12-30

28.

Стрільченська сільська

Танасійчук
Василь Орестович

4-52-22

29.

Тишківська сільська

Пронич
Іван Іванович

4-22-22

30.

Топорівська сільська

Сливчук
Олександра Андріївна

3-52-22

31.

Торговицька сільська

Новосельський
Іван Іванович

5-92-46

32.

Чортовецька сільська

Оробець
Теодор Іванович

4-12-17

33.

Чернятинська сільська

Барик
Роман Іванович

2-72-89

34.

Ясенево-Пільнівська сільська

Струтинський
Іван Іванович

5-72-31


Долинський район
(0-3477) (0-277)



з/п

Рада

Прізвище, ім’я,
по батькові


телефону

1.

Долинська
районна

Данилів
Іван Іванович

2-70-10
2-70-15

2.

Долинська
міська

Гаразд
Володимир Степанович

2-70-30

3.

Витвицька

сільська ОТГ

Шикор
Микола Ярославович

353-41

4.

Вигодська
селищна ОТГ

Наум
Ярослав Ярославович

612-44,
612-57

5.

Белеївська
сільська

Тюн
Галина Михайлівна

933-83

6.

Великотур’янська сільська

Бринош
Ольга Миколаївна

932-24

7.

Геринська
сільська

Макара
Віктор Зіновійович

304-40

8.

Гошівська
сільська

Яремко
Віра Михайлівна

304-08,
303-24

9.

Княжолуцька сільська

Мальон
Віктор Васильович

554-00,
554-24

10.

Лолинська
сільська

Яцишин
Іван Романович

532-61,
532-22

11.

Малотур’янська сільська

Кузеляк
Лідія Леонтіївна

544-14

12.

Надіївська
сільська

Басараб
Михайло Степанович

982-46,
982-42

13.

Новичківська сільська

Шеремета
Галина Михайлівна

2-00-58

14.

Оболонська
сільська

Куленич
Анатолій Васильович

200-26

15.

Підлісківська сільська

Микитин
Мар’ян Богданович

532-24

16.

Раківська
сільська

Олійник
Галина Іванівна

972-03

17.

Рахинянська
сільська

Хом’як
Василь Іванович

942-31
94-2-34

18.

Солуківська
сільська

Зобнів
Юрій Андрійович

515-00,
515-01

19.

Тростянецька сільська

Болюк
Зеновій Ілліч

962-23,
962-30

20.

Тяпчанська
сільська

Питлик
Олександр Тарасович

523-33

21.

Шевченківська сільська

Мацалак
Микола Миколайович

532-16,
531-99

22.

Яворівська
сільська

Питлик
Зеновій Михайлович

512-33,
513-26


Калуський район
(0-3472) (0-272)



з/п

Рада

Прізвище, ім’я,
по батькові


телефону

1.

Калуська
районна

Срібняк
Михайло Михайлович

6-03-69

2.

Верхнянська
сільська ОТГ

Філіпович
Микола Олексійович

9-35-23,

9-38-93

3.

Войнилівська
селищна ОТГ

Масляк
Мар’яна Романівна

9-62-33

4.

Новицька
сільська ОТГ

Срібняк
Михайло Михайлович

6-49-44

5.

Боднарівська
сільська

Дрогомирецький
Микола Степанович

9-42-86

6.

Вістівська
сільська

Хомич
Василь Миколайович

9-33-60

7.

Голинська
сільська

9-06-95

8.

Завійська
сільська

Романів
Василь Іванович

9-92-75

9.

Копанківська
сільська

Полянська
Наталія Євгенівна

9-12-43

10.

Кропивницька сільська

Барнич
Михайло Михайлович

9-47-71

11.

Луківська
сільська

Киращук
Петро Дмитрович

9-81-45

12.

Мостищенська сільська

Пукіш
Галина Василівна

9-11-38

13.

Пійлівська
сільська

Семанів
Микола Михайлович

9-95-15

14.

Ріп’янська
сільська

Іваськів
Микола Михайлович

9-26-72

15.

Сівко-Войнилівська сільська

Галка
Оксана Львівна

9-52-19

16.

Сівко-Калуська сільська

Онопченко
Оксана Василівна

9-40-13

17.

Студінська
сільська

Стасюк
Марія Романівна

9-02-32

18.

Томашівська
сільська

Мацько
Михайло Йосипович

9-53-17

19.

Тужилівська
сільська

Лазар
Василь Михайлович

9-95-79


Коломийський район
(0-3433) (0-233)



з/п

Рада

Прізвище, ім’я,
по батькові


телефону

1.

Коломийська
районна

Дячук
Роман Васильович

4-75-93
4-70-30

2.

Коломийьска міська ОТГ

Слюзар
Ігор Богданович

5-07-60
5-08-23

3.

Коршівська
сільська ОТГ

Савчук
Ярослав Богданович

6-65-58
6-64-69
6-64-48

4.

Матеївецька сільська ОТГ

Книшук
Петро Васильович

ф.9-21-97
9-23-59

5.

Нижньовербізька сільська ОТГ

М’якущак
Ярослав Юрійович

ф.9-00-10
9-02-64

6.

Печеніжинська селищна ОТГ

Довірак
Ігор Васильович

6-45-40
ф.6-40-40

7.

П’ядицька
сільська ОТГ

Гайдейчук
Петро Петрович

9-72-24
5-20-00

8.

Гвіздецька
селищна

Ясуник
Володимир Степанович

6-12-75,
6-13-33

9.

Отинійська
селищна

Кінащук
Володимир Петрович

6-25-56
6-22-85

10.

Виноградська сільська

Луців
Галина Михайлівна

6-72-83
6-72-18

11.

Воронська
сільська

Гільтайчук
Тарас Федорович

6-74-10

12.

Голосківська сільська

Левицький
Ярослав Володимирович

6-25-59

13.

Джурківська сільська

9-52-91
2-67-29

14.

Загайпільська сільська

Довганюк
Василь Васильович

6-50-38
ф.6-52-43

15.

Ковалівська
сільська

Венгринська
Руслана Василівна

9-32-18
9-32-31

16.

Корницька
сільська

Гаврилюк
Василь Ярославович

9-26-24
9-24-68

17.

Королівська
сільська

Мігащук
Іван Петрович

7-67-24

18.

Ліснослобідська сільська

Ямбор
Ярослав Іванович

9-92-43

19.

Ліснохлібичинська сільська

Харук
Богдан Богданович

6-24-39

20.

Остапківська сільська

Филипчук
Володимир Михайлович

6-15-77

21.

Підгайчиківська сільська

Марусяк
Лідія Володимирівна

ф.6-52-84
6-52-33

22.

Раківчицька
сільська

Заграновський
Василь Васильович

9-92-34
9-92-83

23.

Сідлищенська сільська

Воловська
Надія Григорівна

6-20-00

24.

Струпківська сільська

Лесів
Олекса Ігорович

6-22-91

25.

Старогвіздецька сільська

Дяків
Михайло Петрович

6-85-47
6-85-10

26.

Спаська
сільська

Гаврилюк
Микола Васильович

9-36-22
9-36-24

27.

Торговицька сільська

Гуцуляк
Михайло Михайлович

6-73-31
6-73-73
6-73-25

28.

Ценявська
сільська

Томенчук
Богдан Юрійович

6-50-39
6-57-40

29.

Угорницька
сільська

Савчук
Олег Іванович

6-21-36

30.

Черемхівська сільська

Паньків
Михайло Миколайович

6-66-33


Косівський район
(0-3478) (0-278)



з/п

Рада

Прізвище, ім’я,
по батькові


телефону

1.

Косівська
районна

Ванджурак
Павло Іванович

2-46-40

2.

Косівська
міська

Плосконос
Юрій Олександрович

2-48-32

3.

Космацька
сільська ОТГ

Бербеничук
Дмитро Дмитрович

5-77-21
5-77-18
5-77-22

4.

Рожнівська
сільська ОТГ

Радиш
Сергій Васильович

2-61-38
2-62-22

5.

Яблунівська селищна ОТГ

Томащук
Зеновій Юрійович

3-61-52
3-61-32

6.

Кутська
селищна

Вардзаль
Ярослав Ігорович

4-53-03
4-51-62

7.

Бабинська
сільська

Гелетюк
Володимир Васильович

6-81-41

8.

Баня-Березівська сільська

Пукас
Микола Миколайович

5-90-01

9.

Вербовецька сільська

Сусак
Іван Іванович

5-24-10
5-24-11

10.

Вижньоберезівська сільська

Бодруг
Микола Миколайович

3-77-35

11.

Великорожинська сільська

Том’юк
Микола Петрович

4-66-09

12.

Городянська
сільська

Пророчук
Василь Петрович

6-75-35
2-23-42

13.

Лючківська
сільська

Васкул
Богдан Ярославович

5-90-13

14.

Малорожинська сільська

Воротняк
Ганна Іванівна

4-63-59

15.

Микитинецька сільська

Гасюк
Надія Дмитрівна

2-91-72

16.

Нижньоберезівська сільська

Іванків
Михайло Матвійович

3-75-36

17.

Пістинська
сільська

Бейсюк
Тарас Васильович

2-83-23
2-83-31

18.

Рибненська
сільська

Марчук
Дмитро Філімонович

2-96-89

19.

Річківська
сільська

Ванджурак
Оксана Василівна

6-92-41

20.

Розтоківська сільська

Данищук
Євген Михайлович

4-68-40

21.

Середньоберезівська сільська

Ігнатюк
Микола Миколайович

3-77-86
3-77-89

22.

Слобідська
сільська

Будз
Петро Михайлович

4-80-85

23.

Смоднянська сільська

Рабинюк
Михайло Юрійович

4-95-84
4-93-93

24.

Снідавська
сільська

Медведчук
Світлана Лук’янівна

6-93-45

25.

Соколівська
сільська

Стефурак
Василь Григорович

6-21-66
6-21-41

26.

Старокутська сільська

Лаврук
Григорій Петрович

4-51-92
4-54-95

27.

Трацька
сільська

Яремійчук
Роман Михайлович

2-72-16

28.

Тюдівська
сільська

Довганюк
Оксана Іванівна

4-67-25

29.

Черганівська сільська

Яремин
Микола Михайлович

4-86-38

30.

Шепітська
сільська

Плитчук
Степан Іванович

5-72-19

31.

Шешорівська сільська

Якібчук
Василь Володимирович

5-85-46
5-85-22

32.

Яворівська
сільська

Коцелівський
Валерій Дмитрович

6-97-11


Надвірнянський район
(0-3475) (0-275)



з/п

Рада

Прізвище, ім’я,
по батькові


телефону

1.

Надвірнянська районна

Гурмак
Іван Миколайович

2-91-07
2-24-52

2.

Надвірнянська міська

Андрійович
Зіновій Мирославович

2-30-24
2-23-05

3.

Делятинська селищна ОТГ

Климюк
Богдан Богданович

4-33-71

4.

Ланчинська
селищна ОТГ

Попович
Володимир Васильович

3-26-34

5.

Переріслянська сільська ОТГ

Мельник
Іван Дмитрович

644-95

6.

Битківська
селищна

Вінтоняк
Василь Йосипович

614-95

7.

Бистрицька
сільська

Гав’юк
Ганна Василівна

674-47

8.

Білоославська сільська

Щербюк
Микола Миколайович

653-19

9.

Верхньомайданська сільська

Ковалюк
Дмитро Михайлович

2-55-86

10.

Гвіздська
сільська

Кріцак
Дмитро Федорович

616-95

11.

Зеленська
сільська

Хопта
Віталій Миколайович

674-41

12.

Каміннецька
сільська

Федорович
Андрій Михайлович

626-90

13.

Краснянська
сільська

Завальнюк
Василь Ярославович

603-94

14.

Ліснотарновицька сільська

Марковецька
Марія Василівна

642-82

15.

Лоївська
сільська

Зварич
Ярослав Миколайович

634-90

16.

Молодківська сільська

Івасик
Степан Юрійович

682-01

17.

Назавизівська сільська

Мацелик
Василь Арсенович

6-56-08

18.

Парищенська сільська

Петрик
Іван Михайлович

622-37

19.

Пасічнянська сільська

Михайлюк
Василь Васильович

674-79,
674-78

20.

Пнівська
сільська

Гладиш
Василь Миколайович

671-32

21.

Середньомайданська сільська

Бевзюк
Ольга Петрівна

3-62-19

22.

Стримбівська сільська

Дубіщак
Любомир Адамович

2-00-80

23.

Тисменичанська сільська

Баланюк
Сергій Іванович

604-43

24.

Цуцилівська
сільська

Дутчак
Микола Миколайович

632-20


Рогатинський район
(0-3435) (0-235)



з/п

Рада

Прізвище, ім’я,
по батькові


телефону

1.

Рогатинська районна

Гринишин
Роман Дмитрович

2-48-00
2-47-37

2.

Рогатинська
міська

Насалик
Сергій Степанович

2-11-88
21-364

3.

Букачівська
селищна ОТГ

Воробець
Тарас Іванович

4-11-25

4.

Бабухівська
сільська

Денисюк
Марія Онуфріївна

3-45-81

5.

Васючинська
сільська

Семків
Богдан Богданович

5-63-36

6.

Вербилівська
сільська

Білоус
Іван Михайлович

3-32-00

7.

Верхньолипицька
сільська

Галушка
Володимир Зіновійович

6-34-94

8.

Виспянська
сільська

Гураль
Ольга Степанівна

7-93-85

9.

Воскресинцівська
сільська

Гладій
Катерина Володимирівна

5-63-86

10.

Григорівська
сільська

Пасічник
Галина Михайлівна

5-66-86

11.

Данильченська
сільська

Цвікович
Мирон Петрович

6-55-42

12.

Дегівська
сільська

Марунчак
Володимир Ярославович

7-24-85

13.

Дичківська
сільська

Пізьо
Євген Миколайович

7-93-19

14.

Добринівська
сільська

Луцишин
Роман Михайлович

6-84-19

15.

Долинянська
сільська

Хома
Василь Іванович

7-24-21

16.

Жовчівська
сільська

Петришин
Теодозія Прокопівна

6-55-21

17.

Заланівська
сільська

Жмуд
Любомир Іванович

7-93-63

18.

Кліщівнянська
сільська

Кривень
Василь Михайлович

4-34-12

19.

Княгиницька
сільська

Байда
Леонід Федорович

6-52-21

20.

Колоколинська
сільська

Школяр
Володимир Васильович

4-31-35

21.

Конюшківська
сільська

Іванців
Іван Іванович

5-62-32

22.

Липівська
сільська

Стиславський
Василь Михайлович

4-34-17

23.

Луковецько-Вишнівська
сільська

4-75-45

24.

Лучинецька
сільська

Гунчак
Іван Степанович

3-44-00

25.

Нижньолипицька
сільська

Вічистий
Олег Васильович

6-34-74

26.

Підвинянська
сільська

Вергун
Ярослав Іванович

3-42-00

27.

Підгородянська
сільська

Огерук
Ярослав Миколайович

2-16-43

28.

Підмихайлівська
сільська

Гриньов
Микола Михайлович

5-66-30

29.

Підкамінська
сільська

Било
Любомир Йосипович

7-72-11

30.

Помонятська
сільська

Бабич
Оксана Олегівна

6-52-33

31.

Потіцька
сільська

Стасишин
Іван Васильович

3-36-91

32.

Пуківська
сільська

Томашівський
Мирослав Петрович

6-42-25

33.

Путятинська
сільська

Кучмій
Петро Степанович

3-46-02

34.

Сарниківська
сільська

Туз
Іван Євстахович

5-65-40

35.

Світанківська
сільська

Кулеша
Михайло Михайлович

3-31-21

36.

Стратинська
сільська

Дідух
Станіслав Володимирович

6-84-99

37.

Уїздівська
сільська

Благий
Федір Миколайович

6-56-90

38.

Фразька
сільська

Польовий
Володимир Петрович

7-24-32

39.

Чагрівська
сільська

Любінець
Олег Любомирович

4-31-44

40.

Черченська
сільська

Клим
Іван Богданович

7-12-22

41.

Чесниківська
сільська

6-06-90

42.

Юнашківська
сільська

Кліщ
Степан Степанович

3-46-21

43.

Явченська
сільська

Іванова
Ірина Євстахівїна

5-67-41


Рожнятівський район
(0-3474) (0-274)



з/п

Рада

Прізвище, ім’я,
по батькові


телефону

1.

Рожнятівська районна

Рибчак
Василь Ярославович

2-04-87
2-03-48

2.

Брошнів-Осадська селищна ОТГ

Іванів
Назарій Іванович

4-65-47

3.

Спаська
сільська ОТГ

Медвідь
Микола Петрович

3-41-42

4.

Перегінська
селищна

Абрам
Ольга Василівна

9-83-79

5.

Рожнятівська селищна

Мацевко
Василь Степанович

2-05-32

6.

Берлогівська
сільська

Ясінець
Ірина Миколаївна

2-06-65

7.

Брошнівська
сільська

Шищак
Ігор Васильович

4-61-89

8.

Вербівська
сільська

Пацкун
Василь Васильович

3-03-66

9.

Верхньострутинська сільська

Урядко
Володимир Васильович

2-13-30

10.

Вільхівська
сільська

Стрижак
Любов Миронівна

3-33-66

11.

Грабівська
сільська

Чекіт
Галина Петрівна

3-41-66

12.

Дубівська
сільська

Мухар
Олександр Євгенович

3-96-10

13.

Ілемнянська
сільська

Дідоха
Наталія Михайлівна

2-12-01

14.

Камінська
сільська

Федорів
Дмитро Андрійович

2-14-31

15.

Князівська
сільська

Павлів
Михайло Іванович

3-42-35

16.

Красненська
сільська

Совган
Леонід Іванович

2-13-90

17.

Липовицька
сільська

Карпінський
Віталій Васильович

3-43-18

18.

Лоп’янська
сільська

Кос
Богдан Іванович

2-13-97

19.

Небилівська
сільська

Федорчак
Роман Ярославович

3-85-65

20.

Нижньострутинська сільська

Сташків
Любов Михайлівна

2-02-57

21.

Осмолодська
сільська

Стоцький
Мирослав Романович

3-63-00

22.

Петранківська сільська

Курпіль
Дмитро Іванович

2-02-56

23.

Рівнянська
сільська

Шевчук
Наталія Йосипівна

3-23-42

24.

Ріпненська
сільська

Зварич
Іван Петрович

3-96-33

25.

Сваричівська сільська

Рибчак
Михайло Йосипович

2-09-40

26.

Сливківська
сільська

Близнюк
Микола Федорович

3-66-62

27.

Суходільська сільська

Тріщ
Павло Васильович

3-43-22

28.

Цінівська
сільська

Ткачів
Богдан Омелянович

3-33-93

29.

Ясеновецька
сільська

Пасічник
Ігор Васильович

3-36-03

30.

Ясенська
сільська

Рараговський
Віктор Федорович

3-62-49


Снятинський район
(0-3476) (0-276)



з/п

Рада

Прізвище, ім’я,
по батькові


телефону

1.

Снятинська
районна

Угрин
Іван Михайлович

2-50-40
2-13-31

2.

Снятинська
міська

Шумко
Анатолій Богданович

2-11-70,
2-51-12

3.

Заболотівська
селищна ОТГ

Танюк
Іван Дмитрович

4-35-78

4.

Балинцівська
сільська

Гнатчук
Василь Петрович

4-73-35

5.

Борщівська
сільська

Розвадовський
Ігор Михайлович

4-31-60

6.

Белелуївська
сільська

Андріящук
Іван Михайлович

3-46-60

7.

Будилівська
сільська

Пік
Володимир Ярославович

3-68-89

8.

Видинівська
сільська

Гордіца
Андрій Іванович

3-53-90

9.

Вовчківська
сільська

Рурик
Іван Іванович

5-13-55

10.

Горішньо-Залучанська сільська

Кіцул
Петро Васильович

7-12-02

11.

Джурівська
сільська

Николюк
Степан Тарасович

5-21-60

12.

Завальська
сільська

Гунько
Василь Володимирович

3-72-51

13.

Задубрівська
сільська

Болембах
Василь Михайлович

3-81-67

14.

Княженська
сільська

Сорохан
Мирослав Миколайович

3-55-31

15.

Красноставська сільська

Угрин
Михайло Іванович

3-64-11

16.

Кулачківська
сільська

Лукинюк
Олексій Михайлович

4-73-34

17.

Новоселицька
сільська

Жмендак
Василь Ігорович

5-23-26

18.

Підвисоцька
сільська

Кнігніцький
Андрій Васильович

3-96-10

19.

Попельниківська сільська

Глібчук
Іван Михайлович

5-24-96

20.

Потічківська
сільська

Остафійчук
Іван Михайлович

3-41-43

21.

Прутівська
сільська

Іванійчук
Любомир Васильович

3-53-95

22.

Русівська
сільська

Стефаник
Олексій Миколайович

2-40-51

23.

Стецівська
сільська

Личук
Василь Миколайович

6-11-35

24.

Тулуківська
сільська

Панько
Олег Васильович

4-66-90

25.

Тучапська
сільська

Маценко
Галина Миронівна

5-24-92

26.

Устянська
сільська

Рожко
Іван Іванович

5-41-01

27.

Хутір-Будилівська сільська

Лисько
Тарас Зіновійович

7-13-61


Тисменицький район
(0-3436) (0-236)



з/п

Рада

Прізвище, ім’я,
по батькові


телефону

1.

Тисменицька районна

Градюк
Тетяна Володимирівна

2-43-36
2-55-76

2.

Тисменицька
міська

Сворак
Степан Дмитрович

2-44-54

3.

Загвіздянська сільська ОТГ

Ружанський
Володимир Васильович

4-42-38

4.

Угринівська
сільська ОТГ

Вівчаренко
Мирослав Васильович

4-92-18

5.

Ямницька
сільська ОТГ

Крутий
Роман Анатолійович

5-32-17

6.

Єзупільська
селищна

Кушнір
Ганна Євстахівна

5-12-16

7.

Лисецька
селищна

Дубницький
Віктор Миколайович

4-11-53

8.

Березівська
сільська

Вара
Олександр Петрович

6-14-53

9.

Братковецька сільська

Федорів
Тарас Володимирович

3-36-17

10.

Вільшаницька сільська

Ющишин
Володимир Михайлович

3-34-44

11.

Ганнусівська
сільська

Лукашевич
Ігор Ігорович

4-02-69

12.

Добровлянська сільська

Кашуба
Петро Миколайович

3-24-34

13.

Довгівська
сільська

Червак
Роман Іванович

3-12-81

14.

Драгомирчанська сільська

Дем’янів
Степан Степанович

4-16-71

15.

Клубовецька
сільська

Рекетчук
Богдан Іванович

3-17-01

16.

Козинська
сільська

Мощовська
Анна Євгенівна

5-12-28

17.

Колодіївська сільська

Веркалець
Юрій Михайлович

3-24-44

18.

Липівська
сільська

Гураль
Ігор Романович

3-36-87

19.

Майданська
сільська

Зелінська
Марія Дмитрівна

4-26-21

20.

Марковецька сільська

Буртик
Іван Васильович

3-52-21

21.

Милуванська сільська

Татарин
Марія Василівна

3-13-37

22.

Новокривотульська сільська

Мантуляк
Михайло Іванович

3-62-17

23.

Підлузька
сільська

Бурачок
Володимир Васильович

3-22-32

24.

Підпечерівська сільська

Довженко
Ярослава Дмитрівна

2-40-95

25.

Поберезька
сільська

Іванків
Леся Степанівна

4-02-45

26.

Посіцька
сільська

Витвицька
Галина Романівна

4-36-60

27.

Пшеничниківська сільська

Тимчук
Дмитро Євгенович

3-82-45

28.

Радчанська
сільська

Вацеба
Василь Михайлович

4-62-16

29.

Рибненська
сільська

Ісаків
Василь Григорович

4-72-28

30.

Рошнівська
сільська

Бідочко
Богдан Ярославович

3-12-60

31.

Слобідська
сільська

Мельник
Андрій Григорович

3-52-35

32.

Старокривотульська сільська

Назарук
Володимир Миколайович

3-63-41

33.

Старолисецька сільська

Лущак
Анатолій Романович

4-52-43

34.

Стебниківська сільська

Портецька
Ірина Михайлівна

4-12-28

35.

Стриганецька сільська

Максимів
Андрій Миколайович

3-12-16

36.

Узинська
сільська

Шалаута
Оксана Олегівна

3-24-45

37.

Хом’яківська сільська

Гретчук
Тетяна Василівна

3-82-84

38.

Черніївська
сільська

Грейда
Богдан Дмитрович

6-19-19

39.

Чорнолізька
сільська

Збіглей
Антон Павлович

3-42-16

40.

Чукалівська
сільська

Курій
Михайло Мирославович

4-62-26


Тлумацький район
(0-3479) (0-279)



з/п

Рада

Прізвище, ім’я,
по батькові


телефону

1.

Тлумацька районна

Двояк
Василь Миколайович

2-16-41

2.

Тлумацька
міська ОТГ

Круховський
Роман Петрович

2-14-44

3.

Олешанська сільська ОТГ

Двояк
Богдан Володимирович

6-35-40

4.

Обертинська селищна

Хамут
Віктор Броніславович

4-33-31

5.

Гавриляцька сільська

Місюра
Микола Степанович

4-52-35

6.

Гарасимівська сільська

Колинецький
Василь Михайлович

4-82-75

7.

Гостівська сільська

Нащук
Ганна Юріївна

6-12-44

8.

Грушківська сільська

Худицький
Ігор Іванович

6-16-36

9.

Живачівська сільська

Шевчук
Павло Іванович

5-52-37

10.

Жуківська сільська

Родчин
Микола Юрійович

4-66-25

11.

Ісаківська сільська

Мороз
Михайло Михайлович

5-16-32

12.

Кутищенська сільська

Налисник
Богдан Іванович

6-31-40

13.

Нижнівська сільська

Ковалюк
Леся Степанівна

6-27-91

14.

Олешівська сільська

Кузів
Михайло Васильович

5-42-10

15.

Палагицька сільська

Петрук
Ігор Андрійович

2-13-61

16.

Петрилівська сільська

Домин
Ольга Михайлівна

6-32-85

17.

Петрівська сільська

Кушнір
Михайло Федорович

8-18-40

18.

Підвербцівська сільська

Лесюк
Мирослав Михайлович

5-12-22

19.

Хотимирська сільська

Капуляк
Дмитро Палійович

4-57-10

20.

Яківська
сільська

Загрійчук
Василь Васильович

4-75-40


місто Болехів
(0-3437) (0-237)



з/п

Рада

Прізвище, ім’я,
по батькові


телефону

1.

Болехівська міська

Мельник
Богдан Михайлович

3-42-52

2.

Гузіївська сільська

Дяків
Ярослава Ярославівна

3-93-23

3.

Козаківська сільська

Іванів
Михайло Юрійович

3-67-00

4.

Міжрічанська сільська

Кирик
Андрій Ярославович

3-13-52

5.

Підберезька сільська

Романів
Надія Василівна

3-94-45

6.

Поляницька сільська

Стельмах
Андрій Петрович

3-63-21

7.

Тисівська сільська

Савчук
Володимир Богданович

3-23-01


місто Івано-Франківськ
(0-3422) (0-222)



з/п

Рада

Прізвище, ім’я,
по батькові


телефону

1.

Івано-Франківська міська

Марцінків
Руслан Романович

55-65-15

2.

Вовчинецька сільська

Назар
Михайло Мирославович

78-65-11

3.

Крихівецька сільська

Гаргат
Мирон Миколайович

77-42-22

4.

Микитинецька сільська

Сіщук
Михайло Петрович

74-08-70

5.

Угорницька
сільська

Атаманчук
Любов Зеновіївна

78-70-33

6.

Хриплинська сільська

Соколик
Роман Петрович

78-74-58

місто Яремче
(0-3434) (0-234)


з/п

Рада

Прізвище, ім’я,
по батькові


телефону

1.

Яремчанська міська

Онутчак
Василь Васильович

2-30-07
2-22-79

2.

Ворохтянська селищна

Йосипчук
Микола Олексійович

4-19-10

3.

Микуличинська сільська

Скірчук
Василь Петрович

3-96-29

4.

Поляницька сільська

Поляк
Микола Миколайович

3-72-40

5.

Татарівська сільська

Дзем’юк
Олег Михайлович

3-52-40

6.

Яблуницька сільська

Павлечко
Роман Федорович

3-64-00

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу

Загальний опис необхідної інформації
Вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит

або

Прошу у встановлений Законом України "Про доступ до публічної
інформації" строк надати мені відповідь:




Дата