Про скликання двадцять дев’ятої сесії обласної ради

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 19.06.2019. № 399
м. Івано-Франківськ

 

Про скликання двадцять
дев’ятої сесії обласної ради

 

Відповідно до статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати двадцять дев’яту сесію обласної ради 12 липня 2019 року о 10 годині у м. Коломиї з порядком денним:

  1. Про розвиток театрального та музичного мистецтв і музейної справи на Івано-Франківщині (здобутки, проблеми, перспективи).
  2. Про перейменування Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка та затвердження Статуту в новій редакції.
  3. Про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік.
  4. Про внесення змін до обласної комплексної Програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 23.12.2016 № 402-12/2016, (зі змінами).
  5. Інші питання.

На сесію запросити народних депутатів України, голову обласної державної адміністрації, заступників голови обласної державної адміністрації, директорів відповідних департаментів, начальників окремих управлінь обласної державної адміністрації, голів районних рад, міських голів міст обласного значення, голів об’єднаних територіальних громад, голів районних державних адміністрацій, представників засобів масової інформації.

 

 

Перший заступник
голови обласної ради                                                                          Василь Гладій