Про скликання двадцять третьої сесії обласної ради

УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 10.09.2018. № 662-р
м. Івано-Франківськ.

 

Про скликання двадцять
третьої сесії обласної ради

 

 

Відповідно до статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати двадцять третю сесію обласної ради 21 вересня 2018 року о 10 годині в залі засідань обласної ради (ІV поверх) з порядком денним:

     1. Про виконання обласного бюджету за І півріччя 2018 року.

     2. Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік.

     3. Про інформацію прокурора Івано-Франківської області про результати діяльності органів прокуратури області за 6 місяців 2018 року.

     4. Про інформацію начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області про результати діяльності органів та підрозділів Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області за перше півріччя 2018 року.

     5. Інші питання.

На сесію запросити народних депутатів України, голову обласної державної адміністрації, заступників голови обласної державної адміністрації, директорів департаментів, начальників управлінь і відділів обласної державної адміністрації, голів районних рад, міських голів міст обласного значення, голів об’єднаних територіальних громад, голів районних державних адміністрацій, керівників правоохоронних та судових органів, обласних підприємств і установ, політичних партій та громадських організацій, представників засобів масової інформації.

 


Голова обласної ради         Олександр Сич