Результат 2018-04-04


Підсумки конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності
для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності
територіальних громад сіл, селищ, міст області,
що відбувся 03 квітня 2018 року

        Переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області  визнано:

підприємця Смольняк Є.М. за такими об’єктами оцінки:

         частина даху  загальною площею 10,0 кв.м комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна на пл. Міцкевича, 4 у м. Івано-Франківську;

         частина даху  загальною площею 20,0 кв.м комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна на пл. Міцкевича, 4 у м. Івано-Франківську.

підприємця Заболітного П.Г за таким об’єктом оцінки:

         частина приміщень першого поверху загальною площею 14,4 кв. м Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім.  Й. Кобринського  на вул. Чорновола, 43 б  у м. Коломиї.

обласне комунальне підприємство «Івано-Франківське

обласне бюро технічної інвентаризації» за такими об’єктами оцінки:

         частина приміщень другого поверху  загальною площею 13,91 кв. м комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна  на   вул. Незалежності, 5 у м. Івано-Франківську;

         частина підвальних приміщень  загальною   площею  19,7 кв. м обласної стоматологічної поліклініки на вул. Тарнавського, 6 у м. Івано-Франківську.

товариство з обмеженою відповідальністю “ЕКА-Захід”

за такими  об’єктами  оцінки:

         будівля складу загальною площею 131,6 кв.м комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна на вул. Крушельницького, 3 у м. Городенці;

         приміщення першого поверху загальною площею 304,4 кв.м комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна на   вул. Стефаника, 2а у м. Коломиї.

приватне підприємство «Інвест-Експерт» за такими об’єктами оцінки:

         частина   приміщень першого поверху  мамологічного відділення загальною площею 44,15 кв.м комунального закладу «Прикарпатський клінічний онкологічний центр» на вул. Медичній,17 у м. Івано-Франківську;

         частина приміщень першого поверху загальною площею 27,63 кв.м Калуського коледжу культури і мистецтв на вул. Ковжуна, 44 у м. Калуші.

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]