З нагоди відзначення Дня Української писемності і мови в обласній раді відбулася виставка-продаж друкованої продукції місцевих видавництв
11 Листопада 2022
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2023/03/314347865_452875376973931_3116199621147424764_n.jpg)
Книги, видані упродовж останніх років, представили п’ять видавництв, які працюють на території Прикарпаття. Серед них “Коломийська друкарня імені Шухевича”, “Лілея НВ”, “Писаний камінь”, “Нова Зоря”, “Місто-НВ”.
“Важливість книги важко переоцінити, особливо в умовах сучасної війни. Ми сьогодні спеціально запросили місцеві видавництва, аби продемонструвати депутатам, які книги видаються в області. А також спонукати їх купувати книги для себе і для бібліотек на своїх виборчих округах. Це особливо актуально в час російської агресії, коли ми починаємо наводити порядок з надмірними впливами “сусіда” і вичищати бібліотечні фонди від московської літератури. Тому сьогодні потрібно активізовувати видання української книги і представляти їх у наших бібліотеках. Адже, незважаючи на розвиток технологій, книга відігравала і продовжує відігравати важливу роль у становленні духу людей“, – розповів голова обласної ради Олександр Сич.
За видання літератури національно-патріотичного та духовного спрямування, висвітлення і популяризацію діяльності Української Повстанської Армії видавництва нагороджені ювілейною медаллю “80 років Української Повстанської Армії”. Відзнаки представникам видавництв під час сесійного засідання вручив голова обласної ради Олександр Сич.