Олександр Сич: Обласна рада надаватиме максимальне сприяння для розвитку територіальних громад Прикарпаття
17 Листопада 2020
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2020/11/0123.jpg)
Депутатський корпус обласної ради буде надавати новообраним та новоствореним місцевим радам територіальних громад максимальне сприяння відповідно до своїх повноважень. На цьому наголосив голова обласної ради Олександр Сич під час онлайн-наради з керівниками та представниками територіальних громад області, організованої Івано-Франківським регіональним відділенням Асоціації міст України.
“Переконаний, що від рівня вашої управлінської майстерності значною мірою залежить функціонування очолюваних вами громад та мобілізація наявних ресурсів. Від сьогодні я пропоную вам думати про останній день перебування на посаді, бо залежно від того, як будете виконувати програми розвитку громад, таку оцінку люди дадуть вам через п’ять років“, – підкреслив Олександр Сич.
Керівник вищого представницького органу влади області також відзначив, що задля підтримки самоврядних органів Прикарпаття обласна рада ще у 2011 році схвалила комплексну Програму розвитку місцевого самоврядування.
“В той час, коли ще ніхто предметно не говорив про реформу місцевого самоврядування і про децентралізацію, ми намагалися дати лідерам місцевих громад і ресурси обласного бюджету, хай навіть які вони мізерні, і можливість висвітлити свою діяльність в засобах масової інформації, і можливість навчати свої кадри. Ми системно впроваджували цілу низку заходів аби, пропри відсутність в місцевому самоврядуванні вертикального підпорядкування, що власне і відповідає суті місцевого самоврядування, між нами була взаємна постійна координація і добра співпраця. Переконаний, що така добра традиція збережеться і надалі“, – резюмував Олександр Сич.