Для участі в 9-му обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування подано 120 проектів від 87 місцевих рад
25 Жовтня 2018
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2018/10/0001.jpg)
Під головуванням очільника обласної ради Олександра Сича відбулося засідання Координаційної ради Програми розвитку місцевого самоврядування Івано-Франківської області.
В ході засідання було обговорено стан реалізації проектів-переможців восьмого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та динаміку участі місцевих рад у дев’ятому Конкурсі.
За інформацією начальника відділу з питань міжнародних зав’язків, інвестицій та проектної діяльності виконавчого апарату обласної ради Юрія Цимбалюка наразі виконано 19 проектів восьмого Конкурсу. З них по 16-ти проектах ще не здані звіти. Водночас по двох проектах виконано менше 50% робіт.
Для участі у дев’ятому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування подано 120 проектів від 87 місцевих громад, в тому числі 16 ОТГ. Проекти розроблялися за визначеними пріоритетами: підвищення туристично-рекреаційного потенціалу, збільшення доданої вартості сільськогосподарської продукції, забезпечення екологічної безпеки, розвиток сільських територій та периферії навколо малих міст.
Найбільше проектів подано по першому пріоритету – підвищення туристично-рекреаційного потенціалу – 51. В той же час лише два проекти подано по четвертому пріоритету – розвиток сільських територій та периферії малих міст, який передбачає, зокрема, будівництво систем водопостачання.
Загалом найбільше проектів подали місцеві ради Надвірнянського (16), Тлумацького (15) і Снятинського (11) районів.
Окрім цього, на конкурс “Краща спортивна громада” подано 13 заявок, “Громада кращого довкілля” – 11 заявок, “Краща етнокультурна громада” – 14 заявок.
Результати дев’ятого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування будуть оголошені на початку грудня 2019 року.