Про Програму розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Десята сесія)

РІШЕННЯ

від 12.11.2021. № 273-10/2021
м. Івано-Франківськ

 

Про Програму розвитку
місцевого самоврядування
в Івано-Франківській області
на 2022-2026 роки

 

Відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про статус депутатів місцевих рад”, “Про державні цільові програми”, Бюджетного кодексу України, враховуючи, що розвиток місцевого самоврядування є одним із пріоритетних напрямів державної політики України та з метою створення належних умов для підвищення ефективності діяльності місцевих рад, поліпшення їх матеріально-технічного забезпечення для вирішення нагальних потреб територіальних громад обласна рада

вирішила:

 1. Затвердити Програму розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки (далі – Програма) (додаток 1).
 2. Виконавчому апарату обласної ради забезпечити організацію виконання Програми.
 3. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації при формуванні проєктів обласного бюджету на 2022 рік та наступні роки враховувати бюджетні запити обласної ради на виділення коштів для реалізації заходів Програми.
 4. Встановити, що бюджетні призначення для реалізації заходів Програми передбачаються при формуванні обласного бюджету і затверджуються рішенням обласної ради про бюджет на відповідний бюджетний період.
 5. Доручити голові обласної ради О. Сичу затвердити Положення про координаційну раду та її персональний склад.
 6. Затвердити:

– Положення про обласний конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування (додаток 2);

– Положення про обласний конкурс “Громада кращого довкілля” (додаток 3);

– Положення про обласний конкурс “Краща спортивна громада” (додаток 4);

– Положення про обласний конкурс “Краща етнокультурна громада” (додаток 5);

– Підпрограму підтримки ініціатив місцевих карпатських громад (додаток 6);

– Положення про порядок використання коштів Підпрограми “Фонд обласної ради на виконання депутатських повноважень” (додаток 7);

– Положення про порядок відшкодування депутатам обласної ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю, (додаток 8).

 1. З метою відзначення жителів області, трудових колективів за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток області, участь у процесах державотворення, а також з нагоди державних та професійних свят, ювілеїв тощо встановлюються такі нагороди обласної ради:

– Грамота голови Івано-Франківської обласної ради;

– Подяка голови Івано-Франківської обласної ради;

– Цінний подарунок голови Івано-Франківської обласної ради;

– інші спеціальні відзнаки чи медалі

та затвердити Положення про них (додаток 9).

 1. Рекомендувати обласній державній адміністрації при підготовці проєкту програми соціально-економічного та культурного розвитку області на 2022 рік врахувати завдання і заходи Програми розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2022 рік, а також враховувати завдання і заходи Програми на 2023-2026 роки при підготовці програм на відповідні бюджетні періоди.
 2. Рекомендувати районним, міським, селищним і сільським радам розглянути питання щодо розробки та прийняття програм розвитку місцевого самоврядування районів і відповідних територіальних громад на 2022-2026 роки.
 3. Відповідно до законів України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні”, “Про телебачення і радіомовлення” та “Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації”, з метою оперативного інформування населення через засоби масової інформації про діяльність обласної ради та інших органів місцевого самоврядування області, утвердження свободи слова в Україні укласти угоди про співпрацю між обласною радою та засобами масової інформації області.
 4. Визнати таким, що втрачає чинність з 01 січня 2022 року, рішення обласної ради від 29.05.2020. № 1457-35/2020 “Про Програму розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2021 рік” (зі змінами).
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, міжрегіонального та міжнародного співробітництва (А. Іваськів).

 

Голова обласної ради                                                                         Олександр Сич


ДОДАТКИ


 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]