Про укладання контракту з головним лікарем обласної психіатричної лікарні № 2


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Одинадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 09.12.2016. № 381-11/2016
м. Івано-Франківськ

 

Про укладання контракту
з головним лікарем обласної
психіатричної лікарні № 2

 

          Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 9 статті 16 Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 18.03.2016. № 121-4/2016, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, подання департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, беручи до уваги заяву головного лікаря обласної психіатричної лікарні № 2 М. Клочаного від 15.07.2016 року, обласна рада

вирішила:

  1. Привести трудові відносини з головним лікарем обласної психіатричної лікарні № 2 Клочаним Михайлом Васильовичем у відповідність до вимог чинного законодавства України та рішення обласної ради від 18.03.2016. № 121-4/2016 “Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області” шляхом укладення контракту терміном на 3 роки.
  2. Доручити департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації укласти контракт з головним лікарем обласної психіатричної лікарні № 2 Клочаним Михайлом Васильовичем.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (М. Піцуряк).

Голова обласної ради                                                                    Олександр Сич

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]