Про укладання контракту з головним лікарем обласного клінічного центру паліативної допомоги


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Одинадцята сесія)

РІШЕННЯ

 

від 09.12.2016. № 377-11/2016
м. Івано-Франківськ

Про укладання контракту
з головним лікарем обласного
клінічного центру паліативної допомоги

               Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 9 статті 16 Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 18.03.2016. № 121-4/2016, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, подання департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, беручи до уваги заяву головного лікаря обласного клінічного центру паліативної допомоги
І. Слугоцької від 13.07.2016 року, обласна рада

вирішила:

  1. Привести трудові відносини з головним лікарем обласного клінічного центру паліативної допомоги Слугоцькою Іриною Володимирівною у відповідність до вимог чинного законодавства України та рішення обласної ради від 18.03.2016. № 121-4/2016 “Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області” шляхом укладення контракту терміном на п’ять років.
  2. Доручити департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації укласти контракт з головним лікарем обласного клінічного центру паліативної допомоги Слугоцькою Іриною Володимирівною.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (М. Піцуряк).

Голова обласної ради                                                                   Олександр Сич

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]