Про звернення обласної ради щодо заборони діяльності антиукраїнських політичних партій “Опозиційна платформа – За життя” та “Партія Шарія”


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Шоста сесія)

РІШЕННЯ

від 23.04.2021. № 122-6/2021
м. Івано-Франківськ

Про звернення обласної ради
щодо заборони діяльності
антиукраїнських політичних партій
Опозиційна платформа – За життя
та Партія Шарія

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” обласна рада

вирішила:

  1. Схвалити звернення обласної ради до Президента України В. Зеленського, Голови Верховної Ради України Д. Разумкова, Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля, Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О. Данілова щодо заборони діяльності антиукраїнських політичних партій “Опозиційна платформа – За життя” та “Партія Шарія” (додається).
  2. Звернення надіслати Президенту України В. Зеленському, Голові Верховної Ради України Д. Разумкову, Прем’єр-міністру України Д. Шмигалю, Секретарю Ради національної безпеки і оборони України О. Данілову.
  3. Текст звернення оприлюднити на вебсайті обласної ради та в інших засобах масової інформації.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради М. Палійчука та постійну комісію обласної ради з питань захисту прав людини, законності та правопорядку (Т. Виноградник).

Голова обласної ради                                                                            Олександр Сич


 

Додаток
до рішення обласної ради
від 23.04.2021. № 122-6/2021

 

Президенту України
В. Зеленському

 

Голові Верховної Ради України
Д. Разумкову

 

Прем’єр-міністру України
Д. Шмигалю

 

Секретарю Ради національної безпеки і оборони України
О. Данілову

 

ЗВЕРНЕННЯ

На тридцятому році відновлення державної незалежності українці все ще змушені позбуватися колоніального минулого та шовіністичного російського впливу у всіх сферах життя. Революція Гідності призвела до заборони промосковських антиукраїнських партій – Комуністичної партії та Партії регіонів. Проте Україна змушена і сьогодні протистояти гібридній війні з російським впливом. Окрім боротьби, яка ведеться за суверенітет на східних кордонах нашої держави, існує також внутрішній ворог, який розхитує ситуацію та підриває основи державотворення. Названі партії мімікрували і з’явилися під іншими назвами. Зараз в українців є шанс успішно завершити цю боротьбу.

Звертаємося до Президента України В. Зеленського, Голови Верховної Ради України Д. Разумкова, Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля, Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О. Данілова з вимогою розробити та ухвалити законопроєкт і відповідні регуляторні акти, які б заборонили фактичну діяльність партій “Опозиційна платформа – За життя” та “Партія Шарія” як таких, що відстоюють та активно лобіюють інтереси російського агресора.

За проросійськими політиками завжди йдуть російські танки. Задля недопущення такої ситуації в майбутньому необхідно у найкоротші терміни заборонити діяльність в Україні рупорів Кремля. Члени вищезазначених політичних партій своєю діяльністю відверто заграють з державою-агресором Російською Федерацією, що несе велику загрозу економічній, політичній, соціальній політиці Української держави. Маніпулюючи нормами моралі, питаннями мови та дружби з Російською Федерацією, вони сприяють розколу українського суспільства.

Такі рішучі кроки необхідні для перемоги національних інтересів України в гібридній війні з московським окупантом.

Вищі посадові особи Української держави та народні депутати України від проукраїнських політичних партій повинні продемонструвати однозначну позицію та публічно заявити, що вони засуджують діяльність представників російського агресора в українському політичному просторі.

 

Прийнято на шостій сесії
Івано-Франківської обласної ради
восьмого демократичного скликання
23 квітня 2021 року

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]